kurz podnikateľských zručností, ako začať podnikať
Kedy:
december 4, 2017 @ 16:00 – december 8, 2017 @ 20:00 Europe/Paris Časová zóna
2017-12-04T16:00:00+01:00
2017-12-08T20:00:00+01:00
Kde:
Slovak Business Agency
Karadžičova 2/A
815 32 Staré Mesto
Slovensko
Kontakt:
pin Zobraziť mapu Slovak Business Agency
KURZ PODNIKATEĽSKÝCH ZRUČNOSTÍ @ Slovak Business Agency | Staré Mesto | Slovensko

Máte už PODNIKATEĽSKÝ NÁPAD, s ktorým chcete vstúpiť do sveta reálneho biznisu, ale niektoré kľúčové otázky vám robia vrásky na čele? Radi by ste strávili blížiace sa zimné večery produktívne, ideálne prácou na svojom BUDÚCOM PODNIKANÍ?

V Národnom podnikateľskom centre v Bratislave dostanete priestor premeniť svoje plány na skutočnosť. Počas piatich decembrových večerov sa stretnete so SKVELÝMI ODBORNÍKMI, ktorí vám odovzdajú užitočné a praktické rady k naštartovaniu vášho podnikania a možno stretnete aj budúcich obchodných partnerov. Stačí sa REGISTROVAŤ na kurz!

Ukončenie registrácie: 1.12.2017
Počet voľných miest je limitovaný. Účasť je bezplatná.

ČO VÁS ČAKÁ?

Pondelok, 4.12.2017

Špecifické právne zručnosti a duševné vlastníctvo
Tijana Ćećezová vám prostredníctvom praktických skúseností prezradí, ako postupovať pri ZAKLADANÍ nového podnikania (živnosť a s.r.o.) i to, aké chyby najčastejšie robia ľudia pri výbere a zriadení právnej formy podnikania. Taktiež vám sprostredkuje užitočné informácie o AUTORSKÝCH PRÁVACH, patentoch a ochranných známkach a o tom, ako si môžete ochrániť vašu podnikateľskú ideu.

Utorok, 5.12.2017

Business zručnosti
Na čom budete zarábať a kto sú vaši zákazníci? Andrej Rybovič vám vysvetlí rozdiel medzi Business MODEL Canvas a biznis PLÁNOM, na čo ich budete potrebovať a čo musia obsahovať. Praktické cvičenia vám ukážu, ako môžete pomocou Business Model Canvas premeniť váš biznis nápad na skutočnosť.

Streda, 6.12.2017

Finančné zručnosti
Marián Smorada vás prevedie základmi finančného manažmentu a naučíte sa tiež, ako si pripraviť ROZPOČET a nastaviť vyvážený CASHFLOW.
Špecifické daňovo – odvodové zručnosti
Jaroslava Lukačovičová vám poradí, ako sa čo najefektívnejšie vysporiadať s ÚČTOVNÍCTVOM. Okrem toho vám vysvetlí aké sú DANE a ODVODY pri jednotlivých typoch podnikania.

Štvrtok, 7.12.2017

Marketingové zručnosti
Martina Hríbiková prezradí MARKETINGOVÉ TIPY a triky, ktoré vám môžu pomôcť úspešne rozbehnúť váš biznis. Dozviete sa, ako odprezentovať seba a svoj biznis i to, ako osloviť potenciálnych zákazníkov.

Piatok, 8.12.2017

Obchodné zručnosti
Aké sú vlastnosti DOBRÉHO OBCHODNÍKA, ktoré zručnosti si treba osvojiť? To, ako prebieha obchodné stretnutie a ako ho nepokaziť vám zo svojej praxe priblíži Norbert Nosko.

Pavel Zeifart

Kedy:

december 4, 2017, 16:00 – december 8, 2017, 20:00

Kde:
Slovak Business Agency
Karadžičova 2/A
815 32 Staré Mesto
Slovensko

Vstupné


Som marketérka na voľnej nohe a užívam si zároveň najkrajšiu dovolenku s mojím dvojročným Viliamom. Chcem podporiť všetky ženy, ktoré majú svoj sen a chcú pracovať na jeho naplnení. Akčné ženy sa navzájom podporujú v tom, čo ich skutočne napĺňa a robí im RADOSŤ. Pomáhame si v podnikaní, kariére a vzdelávaní. Projekt Akčné ženy je interaktívny a teší sa na všetky tvoje otázky, podnety, myšlienky, príbehy a spoločné stretnutia.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *