Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

AKČNÉ TIPY INŠPIRÁCIE MAGAZÍN OSOBNÝ ROZVOJ TIPY

3 tajomstvá šťastného života

Nora Sulikova
Zdieľať
kvety, stastie, zivot

Mnohí ľudia snívajú o tom, že budú mať úžasný vzťah, zarábať veľa peňazí, budú môcť cestovať na dovolenku kedykoľvek a kdekoľvek si zmyslia, že budú mať krásny dom… To všetko je pekné, ale… Veľa ľudí si vôbec neuvedomuje, že na to, aby sa tieto predstavy stali realitou, je nevyhnutné mať na to nastavenú hlavu, spôsob rozmýšľania a celkovo – celé svoje JA. 

Snívať o miliónoch na účte, atraktívnom partnerovi, úžasnom veľkom dome alebo cool práci bez toho, aby ste si na to nastavili hlavu, je, ako keby ste chceli vidieť more uprostred púšte. Jednoducho by ste neboli na správnom mieste.

pust, zena, stopy

Zdroj: www.unsplash.com / Katerina Radvanska

To, kde sa teraz vo svojom živote nachádzate – čo máte, čo robíte, s kým žijete, ako sa cítite – je výsledkom toho, ako ste doteraz rozmýšľali a čo všetko sa vám na pozadí spúšťalo. Napríklad rôzne zafixované obmedzujúce presvedčenia, návyky, zlozvyky a podobne.

Takže pokiaľ sa to, ako žijete teraz, nezlučuje s vašou predstavou o šťastnom a naplnenom živote, a keď chcete byť na úplne inej úrovni (vonkajšej aj vnútornej), potrebujete začať čo najskôr rozmýšľať inak.

Nastavte sa tak, ako keby ste stlačili tlačidlo RESET. A je jedno, koľko toho už viete a čo vštko ste doteraz už v živote zažili a dokázali. Pretože od toho, ako sa zmeníte, a ako rýchlo zmeníte svoje presvedčenia, zároveň závisí, ako šťastne sa budete cítiť, a predovšetkým KEDY.

more, dovolenka, sny, plaz

Zdroj: www.unsplash.com / Andrew Ruiz

MÁM PRE VÁS TERAZ 3 KĽÚČOVÉ OTÁZKY

  • Ste relatívne spokojný človek, ale stále vám niečo chýba k tomu, aby ste pociťovali naozajstné vnútorné šťastie?
  • Nachádzate sa momentálne v úplne blbom rozpoložení a všetko by ste najradšej rovno zabalili?
  • Uvažujete nad zmenami v osobnom alebo pracovnom živote, ale nemáte istotu, čo a ako spraviť, aby to naozaj fungovalo?

Pokiaľ ste si aspoň na jednu otázku odpovedali ÁNO, tak vás pozývam pozrieť si môj najnovší webinár: AKO SI JEDNODUCHO PRITIAHNUŤ LÁSKU A PROSPERITU, ktorý vám môže pomôcť:

  • Zbaviť sa strachu zo zmeny a prijať ju s ľahkosťou a bez výčitiek
  • Konečne sa rozhýbať v akejkoľvek oblasti života a udržať sa v tom
  • Posunúť kvalitu vášho života na úplne inú úroveň

Počas webinára vás naučím TECHNIKU RÝCHLEHO UKĽUDNENIA a spravíme spolu špeciálny TEST ZMENY. Tiež vám prezradím 3 TAJOMSTVÁ ŠŤASTNÉHO ŽIVOTA, a ako sa dá jednoducho ODBLOKOVAŤ EMOCIONÁLNA ZÁŤAŽ.

Stačí sa prihlásiť tu >>>

Už teraz sa na vás teším :)

Nora

PS: Pokiaľ sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku a Instagrame, aby sa ním mohlo inšpirovať čo najviac ľudí.

Tagy
Nora Sulikova
Nora Sulikova

Pomáha ľuďom zbaviť sa starých emocionálnych záťaží, napojiť sa na intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja. Nora je transformačná koučka, mama úžasného syna, autorka knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA, meditácií, workshopov & inšpiratívnych videonávodov, ktoré naživo vysiela v skupine na FB. Pridať sa môžete tu: www.stastienadosah.club. Ďalšiu inšpiráciu nájdete tu: www.stastienadosah.sk

  • 1
Predchádzajúci článok

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X