3 tipy na netradičné personalizované darčeky, ktoré potešia každého

Predtým, ako sa len tak vyberiete do obchodu a budete bezhlavo blúdiť, hľadajúc darček pre vašich blízkych, skúste sa zamyslieť, čo by ich potešilo. Vaša kúpa by mala byť premyslená. Namiesto zbytočných vecí, ktoré aj tak časom skončia zapadnuté v skrini, skúste vymyslieť jedinečný, personalizovaný darček. Vaši blízky určite ocenia snahu, ktorú ste starostlivému výberu darčeka venovali.

Nech už ide o darček na akúkoľvek príležitosť, prinášame vám pár tipov, s ktorými ich určite nesklamete.

Tričká s vlastným motívom

Tričká alebo mikiny s potlačou sú jednoznačne v móde. Namiesto toho, aby ste však vybrali nejaký obyčajný kúsok vo fast fashion obchode, ktorý možno nosí aj vaša suseda alebo sú dávno vypredané veľkosti, siahnite po niečom originálnom. Navrhnite vášmu blízkemu tričko s vlastným motívom. Môže ísť o jeho obľúbený citát alebo hudobnú skupinu. Ukážete tak, že záujmy obdarovaného naozaj dobre poznáte a záleží vám na ňom. Ak preferujete niečo menej nápadné, nechajte na mikinu vyšiť nenápadný nápis na rukáv či kapucňu.

Foto: pixabay.com

Fotodarčeky

Vlastné foto darčeky sú vždy dobrý nápad. Darovať môžete napríklad pekný hrnček s fotkou alebo siahnite po niečom netradičnejšom. Vyberte napríklad personalizované puzzle, ktoré po poskladaní odkryjú fotku zo skvelého výletu, na ktorý váš blízky rád spomína. Alebo foto kalendár, ktorý bude zobrazovať najlepšie zážitky z predchádzajúceho roku. Možností je veľa. Stačí mať štipku kreativity.

Darčeky s monogramom

Pre ženu sú vhodným darčekom napríklad trblietavé šperky s monogramom, ktoré už nebude chcieť zložiť. Môže ísť o iniciály mena obdarovanej osoby zo zlata alebo striebra na elegantnom náhrdelníku či náramku. Ak chcete darček s monogramom darovať mužovi, nemajte obavy. Môžete ho zakomponovať napríklad na ručne robené kožené peňaženky alebo ich nechať aj s milým odkazom vygravírovať na zadnú stranu hodiniek.

Aj vy radi dávate vašim milovaným dobre premyslené, neobyčajné darčeky?

Zdroj obrázku: Andrey_Popov / Shutterstock.com