Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

BLOG INŠPIRÁCIE MAGAZÍN OSOBNÝ ROZVOJ

9 odtieňov ženy, ktoré robia svet krajším

Nora Sulikova
Zdieľať

Ženy sú silné bytosti, ktoré dokážu každý deň aj nemožné. Ženy robia svet jemnejší, organizovanejší a farebnejší :) Každá má minimálne týchto 9 rôznych odtieňov. Toto je pocta každej žene a každému odtieňu v nej.

vzťahy, rodina, materstvo, rodičovstvo, partnerstvo

Zdroj: unsplash.com/ Christin Hume

1. Odtieň ženy / RODINA

V rámci rodiny má žena asi najviac rôznych rolí. Môže byť matkou, manželkou, partnerkou, dcérou, sestrou, tetou… Každá rola je veľmi špecifická. Od každej sa očakáva niečo iné. Ale ženy tieto mnohonásobné role zvládajú často tak, že by mohli byť nominované na Oscara za najlepší ženský výkon v hlavnej aj vedľajšej úlohe :)

počítač, tvorba, písanie, práca

Zdroj: unsplash.com / Christin Hume

2. Odtieň ženy / PRÁCA

Okrem toho, že ženy zvládajú rodinu, dokážu sa zároveň realizovať aj v práci. Tie, ktoré sa tak rozhodli, tak milujú to, čo robia, a rozžiarujú tento svet svojou energiou, vášňou, nadšením, tvorivosťou a angažovanosťou. Lebo ženám na svete záleží.

láska, vzťahy, partnerstvo, rodina

Zdroj: unsplash.com / Clem Onojeghuo

3. Odtieň ženy / VZŤAHY

Ženy sú nonstop aktívne aj vo vzťahoch. Stále ich riešia, zlepšujú, sem tam z niektorých odchádzajú, aby tie ďalšie mohli byť ešte lepšie a naplnenejšie. Jednoducho ženy vzťahy milujú a vedia sa im oddať úplne naplno.

žena, šťastie, pokoj, harmónia, vyrovnanosť, pohoda

Zdroj: unsplash.com / Artem Beliaikin

Ak sa chcete dozvedieť viac o vzťahoch, prečítajte si článok od Nory Šulíkovej o tom, ako si udržať harmóniu vo vzťahu.

4. Odtieň ženy / ČAS PRE SEBA

Na to, aby mohli ženy kvitnúť do krásy – vonkajšej ale aj tej vnútornej, je nevyhnutné, aby si užívali aj čas sami pre seba a so sebou tak často, ako je to len možné. Je jedno, koľko rolí v živote majú, silné dokážu byť predovšetkým vtedy, keď sú spojené so svojou podstatou a majú dosť energie. Čas pre seba je preto jednou z najdôležitejšie strávených chvíľ pre každú ženu.

pohyb, balet, tanec, energia

Zdroj: unsplash.com / Nadim Merrikh

5. Odtieň ženy / ŠPORT A POHYB

Žena dokáže rozprúdiť svoju energiu aj vďaka pohybu a športu. Každá je iná, má inú dynamiku a vyberá si iný zdroj fyzickej energie. Spevňuje a skrášľuje si telo a ducha a vďaka tomu dokáže dopriať plno energie aj druhým ľuďom a vložiť ju do aktivít.

žena, rozvoj, inšpirácia, knihy

Zdroj: unsplash.com / Alexis Brown

6. Odtieň ženy / VZDELÁVANIE A OSOBNÝ ROZVOJ

Ženy sa veľmi rady učia niečo nové a posúvajú sa v živote dopredu. Sú to bytosti, ktoré sú neustále v pohybe a dokážu aj hory prenášať. Ženy sú otvorené, dokážu sa formovať s ľahkosťou a rady pre to niečo aktívne robia.

okuliare, slnko, úprava, žena, vzhľad

Zdroj: unsplash.com / Sabina Ciesielska

7. Odtieň ženy / VÝZOR

Ženy si potrpia na tom, ako vyzerajú, a nenechávajú to na náhodu. Tým, ako sa dokážu krásne obliecť, skrášľujú celý okolitý svet a tým, ako sú upravené, robia zo seba krásne umelecké diela.

makrónky, jedlo, sladkosti, výživa, dezert

Zdroj: unsplash.com / Brigitte Tohm

8. Odtieň ženy / JEDLO 

Ženy sú odnepamäti stvorenia, ktoré dokážu úžasne rozmaznávať chuťové bunky seba a ľudí, na ktorých im záleží. Dávajú do jedla lásku a dobrú energiu. Vedia vyčarovať nastajlovaný obed alebo večeru aj z toho, čo práve našli v chladničke, a urobiť z takto tajne nazbieraných ingrediencií kulinársky zážitok, ktorý sa rovná niekoľkým Michelinským hviezdičkám.

žena, sexualita, telo, vášeň, city

Zdroj: unsplash.com / Matheus Ferrero

9. Odtieň ženy / SEXUALITA A INTIMITA

Ženy sú vo svojej podstate veľmi uvoľnené. Majú rady vášeň a aj ju rady dávajú a ich ženskosť a sexuálna energia sú tak dôležité, aby sa mnohé veci v živote dali do pohybu a naštartovali. Vo všetkých oblastiach života. Keď sa cítia intímne naplnené, tak sa aj ich okolie cíti šťastne a naplnene, pretože túto energiu ženy dávajú potom do všetkého, čo robia.

Podeľte sa dolu v komentároch o to, či máte všetky odtiene svojho ja v rovnováhe?

Pokiaľ sa vám tento článok páčil, zdieľajte ho na Facebooku a Instagrame, aby sa ním mohlo inšpirovať čo najviac ľudí.

Už teraz sa na váš komentár teším ?

Nora

Tagy
Nora Sulikova
Nora Sulikova

Pomáha ľuďom zbaviť sa starých emocionálnych záťaží, napojiť sa na intuíciu a sprevádza ich na ceste za objavením a udržaním si svojho šťastného ja. Nora je transformačná koučka, mama úžasného syna, autorka knihy ŠŤASTIE NA DOSAH, Denníka snov, online kurzu RADOSŤ ZO ŽIVOTA, meditácií, workshopov & inšpiratívnych videonávodov, ktoré naživo vysiela v skupine na FB. Pridať sa môžete tu: www.stastienadosah.club. Ďalšiu inšpiráciu nájdete tu: www.stastienadosah.sk

  • 1
Predchádzajúci článok
Nasledujúci článok

Aj toto by sa vám mohlo páčiť

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X