Poďte s nami na Zemplínsku šíravu a využite príspevok na rekreáciu. Vieme, ako na to

0
Poďte s nami na Zemplínsku šíravu a využite príspevok na rekreáciu. Vieme, ako na to
Akčná žena a relax v saune. Foto: Pixabay

Aktívny oddych, úžasný wellness, joga, zdravé jedlo či workshop s Mirkou Luberdovou. Networking a večerná talkshow s inšpiratívnymi ženami sú samozrejmosťou. O čom píšeme? Predsa o wellness pobyte na Zemplínskej šírave, ktorý pripravujeme.

Bonusom je, že si na ubytovanie môžete uplatniť príspevok na rekreáciu!

Zemplínska šírava je nádherná oblasť, kde sa možno zrelaxovať a oddýchnuť si aj v jedinečnom Thermal Šírava Spa Resorte. Práve tam sa v polovici júna chystajú akčné ženy z celého Slovenska, pretože pripravujeme úžasný víkendový pobyt. Okrem vyššie spomenutého nás čaká welcome drink, chutné jedlá, cvičenie jogy či vodný svet zahŕňajúci relaxačné bazény a masážne trisky.

wellness víkend

Podrobný program nášho víkendového pobytu nájdete v našom predošlom článku TU. Zároveň nás čaká jedinečná talkshow.

Príspevok na rekreáciu

Všetko toto sa udeje v termíne 14 – 16. júna 2019. Cena pobytu je 199 eur, no pokiaľ ste zamestnané, môžete si uplatniť aj príspevok na rekreáciu. O čo ide? Už 1. januára 2019 začala platiť novela, ktorá poskytuje zamestnancom možnosť získať lacnejšiu dovolenku. Pokiaľ teda pracujete vo firme s minimálne 50 zamestnancami a v pracovnom pomere ste aspoň 24 mesiacov, žiadajte o príspevok na rekreáciu. Podmienky na uplatnenie sú dve. Prvou je ubytovanie iba na Slovensku, druhou je nutnosť strávenia aspoň dvoch nocí v ubytovacom zariadení.

Zamestnávateľ vám má preplatiť 55 percent z nákladov na ubytovanie či pobyt. Maximálne sa to však môže dostať k sume 275 eur za rok, nie vyššej. Znamená to, že vám zamestnávateľ môže zaplatiť aj viackrát menšie sumy, no v konečnej fáze dostanete celkovú spoločnú preplatenú hodnotu 275 eur. Zamestnávateľ by mal náklady preplatiť aj rodinnému príslušníkovi či človeku, s ktorým žijete v spoločnej domácnosti.

So zamestnávateľom sa dohodnite vopred, či mu stačí doniesť napríklad faktúru za pobyt, alebo treba vypĺňať tlačivo priamo z firmy. Zamestnávateľ má na preplatenie časti nákladov v súvislosti s príspevkom na rekreáciu 30 dní od skončenia pobytu.

https://www.instagram.com/p/BxjblwKIiFS/

Tak čo, idete s nami? Tešíme sa na vás :)

PS: Pokiaľ obľubujete písanie, môžete sa zapojiť aj do našej súťaže o tento wellness pobyt. Stačí napísať jeden kvalitný autorský článok pre Akčné ženy. Viac informácií nájdete v našom predchádzajúcom článku TU.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu