Ako zvládnuť vianočné nákupy bez stresu? Vybavte všetko na jednom mieste

Vianoce sú čoraz bližšie a my vyberáme darčeky, pečieme, zdobíme stromček a tešíme sa na to, ako si čoskoro užijeme príjemné vianočné sviatky so svojimi blízkymi.

Počas tohto predvianočného obdobia však zažívame aj množstvo zbytočných stresov. Nalaďte sa na Vianoce a do nového roku spolu s IKEA.  Sústreďte sa na dôležité veci, ktoré vám pomôžu pri výbere tých správnych darčekov a s prežitím príjemných sviatkov.

V obchodnom dome IKEA Bratislava nájdete všetko pod jednou strechou. Aj tento rok na vás čaká rozmanitý sortiment od pohoviek až po potraviny z Obchodíka so švédskymi špecialitami. Keď sa obzrieme späť na tretí adventný týždeň, Slováci v IKEA najviac nakupovali neparfumované sviečky a jedálenské servisy. Mohli by sme tak vysloviť tvrdenie, že klasická štedrá večera je pre Slovákov naozaj dôležitá.

Darčeky z upcyklácie

Vedeli ste, že aj pri výbere tých správnych darčekov môžete spraviť dobrý skutok? Kúpou výrobkov z lokálnej a upcyklovanej kolekcie ÅTERSTÄLLA potešíte nielen vašich blízkych,  ale prispievate  spolu s IKEA aj k vytváraniu lokálnych a zmysluplných pracovných príležitostí pre ľudí so znevýhodnením. Táto kolekcia totiž vznikla v rámci projektu Druhý život látkam, zo zostatkových látok priamo z obchodného domu IKEA Bratislava, a vytvorili ju ľudia s kombinovaným a mentálnym postihnutím z Domu Svitania v Jakubove.

Prečítajte si aj článok o tom, ako si akčné mamy s nami užili deň matiek v IKEA

Možnosť nakúpiť aj online

Ak však predsa len preferujete nákupy z pohodlia domova, väčšina rôznych e-shopov ešte stále garantuje doručenie tovaru do Vianoc. V rámci služby Nákup online doručenie do Vianoc IKEA garantovať už nemôže, ale oplatí sa počkať na ďalšie prekvapenie, ktoré na nás v tomto období chystá. Od 19.12.2019  spúšťa IKEA svoj vianočný výpredaj, ktorý bude trvať do 8. januára 2020. Vianočný výpredaj zahŕňa niekoľko stoviek produktov z celého sortimentu – od nábytku až po doplnky. Môžete sa tešiť na zľavy až do výšky 50%.

Vianočný stromček na poslednú chvíľu

Ak ešte stále nemáte vianočný stromček, nezúfajte.  Čaká na vás pred obchodným domom IKEA Bratislava a je  k dispozícii za jednotnú cenu 19,99 eur. Zákazníci dostávajú pri kúpe stromčeka späť na refundačnej karte 10 €, ktoré môžu využiť na ďalší nákup v IKEA v období od 2. januára do 31. marca 2020. Rovnako tak majú možnosť priniesť po Vianociach stromček naspäť do obchodného domu IKEA. Vrátené stromčeky budú následne ekologicky zhodnotené.

Pri nákupe v IKEA sa nemusíte obávať, či sa bude vami vybraný darček páčiť. Nepoužitý a nepoškodený tovar je totiž možné vrátiť až do 365 dní od jeho nákupu. Peniaze za tovar sa vrátia rovnakým spôsobom, akým bola uskutočnená platba. Stačí iba prísť s nepoužitým tovarom do obchodného domu a predložiť pokladničný blok alebo kartu IKEA Family, ktorá bola použitá pri nákupe.

Otváracie hodiny

Oddýchnite si počas sviatkov a zastavte sa na chvíľu. IKEA Bratislava bude zatvorená 24.-26. decembra a 1. januára 2019. Dňa 31. decembra 2019 bude obchodný dom IKEA Bratislava otvorený od 9:00 do 16:00.  Ostatné dni vás zamestnanci IKEA Bratislava s radosťou privítajú  od 9:00 do 21:00.

Zdroj: Webnoviny.sk – Ako zvládnuť vianočné nákupy bez stresu? Vybavte všetko na jednom mieste © SITA Všetky práva vyhradené.