NAČÍTAVAM

Type to search

Film a TV KORONAVÍRUS MAGAZÍN ZDRAVIE

Antonio Banderas oslávil narodeniny v karanténe, nakazil sa koronavírusom

Sita
Share

Obľúbený herec Antonio Banderas informoval svojich fanúšikov, že sa nakazil koronavírusom. Verí však, že sa z neho rýchlo dostane.

Španielsky herec Antonio Banderas mal pozitívne testy na nový koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti Instagram v pondelok, keď zároveň oslavoval 60. narodeniny.

Muž predával liek na zníženie rizika infekcie koronavírusom, skončil za mrežami

“Ahojte všetci, chcem zverejniť, že dnes, 10. augusta, som nútený osláviť 60. narodeniny v karanténe po tom, ako som bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19,” napísal Banderas v španielčine, príspevok publikoval taktiež web CNN.

View this post on Instagram

Un saludo a todos. Quiero hacer público que hoy, 10 de Agosto, me veo obligado a celebrar mi 60 cumpleaños siguiendo cuarentena al haber dado positivo de la enfermedad COVID-19, causada por el coronavirus. Me gustaría añadir que me encuentro relativamente bien, solo un poco más cansado de lo habitual y confiado en recuperarme lo antes posible siguiendo las indicaciones médicas que espero me permitan superar el proceso infeccioso que sufro y que a tantas personas está afectando alrededor del planeta. Aprovecharé este aislamiento para leer, escribir, descansar y seguir haciendo planes para comenzar a darle significado a mis recién estrenados 60 años a los cuales llego cargado de ganas y de ilusión. Un fuerte abrazo a todos. Antonio Banderas.

A post shared by Antonio Banderas (@antoniobanderasoficial) on

Aká bude budúcnosť gastroprevádzok po koronavíruse? Rozhodne o tom letná sezóna

Andalúzan pripojil vlastnú fotografiu z detských čias a poznamenal, že sa cíti relatívne dobre. Som trochu unavenejší ako obvykle, ale som presvedčený, že sa po medicínskych indikáciách čo najskôr zotavím. Túto izoláciu využijem na čítanie, písanie, odpočinok a spriadanie plánov, do ktorých sa chcem po šesťdesiatke pustiť plný entuziazmu,” dodal rodák z Málagy.

Zdroj: Webnoviny.sk  © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X