Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Slovensko Správy

Auto začalo po náraze do stromu horieť, vodič rozsiahlym zraneniam podľahol (foto)

Zdieľať

13.5.2021 (Webnoviny.sk) – Pri tragickej nehode medzi Trnavou a obcou Špačince, po ktorej začalo auto horieť, prišla o život jedna osoba. Na sociálnej sieti o tom informovala trnavská krajská polícia.

Krátko po 01:00 prijala polícia oznámenie o horiacom vozidle na ceste I. triedy medzi Trnavou a obcou Špačince. Vodič auta Kia Ceed z doposiaľ neznámych príčin zišiel bez brzdenia z cesty a narazil do stromu.

Po náraze začalo auto horieť. V aute sa nachádzala jedna osoba, žiaľ bez známok života. Vzhľadom na rozsiahle zranenie nebolo na mieste možné určiť jej totožnosť. Pravdepodobne ide o majiteľa vozidla, 38-ročného Trnavčana. Cesta bola z dôvodu dokumentovania a odstraňovania následkov nehody niekoľko hodín neprejazdná.

Viac k témam: dopravná nehoda, oheň, tragická dopravná nehoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Auto začalo po náraze do stromu horieť, vodič rozsiahlym zraneniam podľahol (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

X