Blahoželáme a ďakujeme! Petra a jej kariéra sú pre nás symbolom hodnôt, ktorým veríme

22.3.2021 (Webnoviny.sk) – Petra Vlhová si včera prevzala veľký krištáľový glóbus za absolútne prvenstvo vo Svetovom pohári (SP) a v tohtoročnej náročnej sezóne poznačenej pandémiou sa  stala najlepšou lyžiarkou na svete. Ako jediná dokonca absolvovala všetkých 31 pretekov, pričom 6 x zvíťazila a 21 x sa umiestnila v prvej desiatke. UNIQA ako jej generálny partner jej k tomuto historickému úspechu srdečne blahoželá.

“Keď sme v roku 2018 uzavreli dohodu o generálnom partnerstve s Petrou Vlhovou, vyjadril som presvedčenie, že modrá prilba jej prinesie šťastie a jej najväčšie úspechy nepochybne ešte len prídu. Neuveriteľne ma teší, že moje slová sa včera naplnili. Petra sa stala v tejto sezóne najlepšou lyžiarkou na svete, k čomu by som jej v mene UNIQA chcel zablahoželať a zároveň poďakovať. Poďakovať za jej nezlomnú vôľu, bojovnosť a vytrvalosť, ktoré ju dostali na absolútny vrchol. Aj vďaka nej mohlo Slovensko v tejto náročnej dobe naplno precítiť eufóriu, radosť a neuveriteľný pocit hrdosti. Petra a jej kariéra sú pre nás symbolom hodnôt, ktorým veríme a sme hrdí na to, že jej na ceste za víťazstvami môžeme pomáhať,” 

Komentoval fenomenálny úspech Petry Vlhovej generálny riaditeľ UNIQA poisťovne Martin Žáček.

UNIQA sa stala generálnym partnerom Petry Vlhovej v roku 2018. Petra tak prebrala štafetu od Veroniky Velez Zuzulovej, ktorú UNIQA ako hlavný partner podporovala takmer 13 rokov a spolupráca pokračuje aj naďalej. UNIQA podporila aj tohtoročný SP v Jasnej a v roku 2016 bola dokonca jeho hlavným partnerom. Významným svetovým sponzorom zjazdového lyžovania je aj rakúsky koncern UNIQA, v rámci ktorého pôsobí aj UNIQA poisťovňa.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Blahoželáme a ďakujeme! Petra a jej kariéra sú pre nás symbolom hodnôt, ktorým veríme © SITA Všetky práva vyhradené.