Bratislava upozorňuje na uzáveru a zmenu dopravy na Prístavnom moste, dotkne sa aj liniek MHD

17.12.2020 (Webnoviny.sk) – Bratislava upozorňuje na uzáveru a zmenu dopravy na Prístavnom moste. „V súvislosti s rekonštrukciou mimoúrovňovej križovatky Prievoz upozorňuje konzorcium D4R7 na zmeny,“ informuje mesto na sociálnej sieti a dodáva, že v piatok 18. decembra otvoria novovybudovanú nájazdovú rampu Bajkalská – D1 Trnava a nájazdovú rampu Prístavná – D1 Trnava.

„V nedeľu 20. decembra od 24:00 bude uzatvorená nájazdová rampa od Bajkalskej na Prístavný most smer Petržalka D1, a to z dôvodu rekonštrukcie. Obchádzková trasa pre individuálnu dopravu bude možná cez Prievozská – Košická – Most Apollo alebo Bajkalská – Prístavná – Most Apollo,“ doplnil magistrát.

Linky mestskej hromadnej dopravy 98, 96 a 196 po obslúžení zastávky Prístavný most budú pokračovať po Prístavnej ulici a cez most Apollo. „Linka 98 následne obslúži zastávku Ekonomická univerzita, kde sa napojí na riadnu trasu. Linky 96 a 196 obslúžia zastávku Šustekova a následne na zastávke Lachova sa napoja na riadnu trasu,“ uzavrelo mesto.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: dopravné obmedzenia, MHD Bratislava, Prístavný most
Zdroj: Webnoviny.sk – Bratislava upozorňuje na uzáveru a zmenu dopravy na Prístavnom moste, dotkne sa aj liniek MHD © SITA Všetky práva vyhradené.