Domov Správy Slovensko Bročka sa s ministrom Doležalom nestretne, jeden zo zamestnancov mestského úradu má...

Bročka sa s ministrom Doležalom nestretne, jeden zo zamestnancov mestského úradu má COVID-19

1.10.2020 (Webnoviny.sk) – Mestský úrad v Trnave je od štvrtku až do odvolania zatvorený. Dôvodom je pozitívny test na ochorenie COVID-19 jedného zo zamestnancov. Samospráva podľa hovorkyne trnavskej radnice Veroniky Majtánovej preventívne testuje ľudí, ktorí s ním boli na pracovisku v kontakte. Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Trnave zároveň kontaktuje ďalšie osoby z jeho okolia.

Pre pozitívny test zamestnanca sa neuskutoční ani naplánované stretnutie primátora Petra Bročku s ministrom dopravy Andrejom Doležalom. „Rokovanie sa uskutoční online, prípadne podľa situácie osobne v neskoršom termíne,“ dodala Majtánová.

Krízový štáb mesta Trnava sprísnil opatrenia na predchádzanie šírenia koronavírusu už od pondelka 21. septembra. Na základe opatrenia regionálneho hygienika začali od toho istého dátumu platiť sprísnené opatrenia v celom okrese Trnava.

Viac k témam: COVID-19, Koronavírus, minister dopravy a výstavby SR
Zdroj: Webnoviny.sk – Bročka sa s ministrom Doležalom nestretne, jeden zo zamestnancov mestského úradu má COVID-19 © SITA Všetky práva vyhradené.

Žiadne komentáre

Exit mobile version