Čaputová má podľa SaS predpoklady byť dobrou prezidentkou, demokratické sily môžu poraziť mafiu

BRATISLAVA 31. marca (WebNoviny.sk) – Podľa opozičnej strany SaS má víťazka prezidentských volieb Zuzana Čaputová všetky predpoklady byť dobrou prezidentkou, ktorá bude dôstojne reprezentovať Slovensko navonok a rozvážne pristupovať k domácim problémom, ktoré rozdeľujú spoločnosť.

Prvá prezidentka v dejinách Slovenska, ale aj Československa znamená výrazný modernizačný krok, ktorým prešla naša spoločnosť a je krehkým víťazstvom liberálnej demokracie. Je to zároveň ďalšia vážna porážka strany Smer-SD, ktorá však bude Roberta Fica naďalej radikalizovať a stranu Smer-SD viesť k vyhľadávaniu spojencov medzi extrémistami, ako sme to videli v minulých dňoch v parlamente,” uviedli v stanovisku predseda SaS Richard Sulík a podpredsedovia Ľubomír Galko a Jana Kiššová.

Podľa nich odkaz týchto volieb zreteľne hovorí, že demokratické sily môžu poraziť mafiu a politické extrémy, len keď sa dokážu spájať.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Prezidentské voľby 2019 na Slovensku

VIAC O TÉME: PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2019 NA SLOVENSKU

PREZIDENTSKÉ VOĽBY 2019 NA SLOVENSKU: VÝSLEDKY PREZIDENTSKÝCH VOLIEB

Viac k témam: Prezidentské voľby 2019 na Slovensku, SaS Sloboda a Solidarita
Zdroj: Webnoviny.sk – Čaputová má podľa SaS predpoklady byť dobrou prezidentkou, demokratické sily môžu poraziť mafiu © SITA Všetky práva vyhradené.