Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Slovensko Správy

Cesta medzi Malackami a Veľkými Levármi je neprejazdná, pád stromu tam spôsobil únik plynu (foto)

Zdieľať

30.1.2022 (Webnoviny.sk) – Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Bratislave upozorňuje na neprejazdný úsek v okrese Malacky. Dopravné obmedzenie je aj na diaľnici D2. Informoval o tom hovorca krajského riaditeľstva Michal Szeiff v tlačovej správe.

V dôsledku silného vetra došlo na ceste z Malaciek do obce Veľké Leváre k pádu stromu na plynové potrubie a na danom úseku uniká plyn. Na mieste zasahujú hasiči a hliadka polície. Predpokladaná doba dopravného obmedzenia sú dve hodiny.

Ďalšia udalosť spôsobená silným vetrom sa stala na diaľnici D2 v smere do Bratislavy na 31 km krátko pred desiatou hodinou. Na úseku spadol strom. Pravý pruh je neprejazdný a ľavý je čiastočne prejazdný. Na danom úseku sa nachádza hliadka polície. Polícia preto vyzýva vodičov, aby zvýšili opatrnosť a pozornosť a riadili sa pokynmi polície.

Viac k témam: Diaľnica D2, Neprejazdná cesta, Silný vietor
Zdroj: Webnoviny.sk – Cesta medzi Malackami a Veľkými Levármi je neprejazdná, pád stromu tam spôsobil únik plynu (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár