Chcete mať po ruke vždy zdravú maškrtu? Otestujte s nami low-carb kolieska Happy Life!

0
Chcete mať po ruke vždy zdravú maškrtu? Otestujte s nami low-carb kolieska Happy Life!
<a href="https://www.freepik.com/free-photo/sports-woman-training-morning-gym_6423822.htm#query=fit%20woman&position=14&from_view=search">Image by prostooleh</a> on Freepik

Aj vy si rady z času na čas doprajete niečo sladké? My to poznáme, veď sme ženy a ženy všeobecne majú rady sladkú chuť. Ak však pri náhlom záchvate hladu medzi hlavnými jedlami nechce zjesť prvé, čo okolo seba uvidíte, je dobré mať po ruke zdravú maškrtu. Práve to je spôsob, ako upokojiť mierny hlad a dopriať si niečo dobré bez toho, aby ste zároveň skonzumovali na posedenie takmer celý svoj denný kalorický príjem. Všetky spomínané superlatívy spĺňajú nami otestované low carb kokosové kolieska HAPPY MOMENT Ste na ne zvedavé aj vy?

Zdravá maškrta na výlety, po cvičení alebo do práce

Táto zdravá sladkosť sa skladá z kokosu, ovocia a čakankovej vlákniny. Low-carb kolieska sú sladené čakankovým sirupom získaným z koreňa čakanky. Je to zázračná potravina, ktorá sa používa ako náhrada cukru (sladidlo) a každý vyznávač zdravého životného štýlu by ju mal ochutnať. Výhodou čakankového sirupu je nízky glykemický index (GI) a tým pádom aj nízka kalorická hodnota, čo určite všetky uvítame.

Sladidlo extrahované z čakanky má však aj ďalšie výhody. Vďaka vysokému obsahu vlákniny uľahčuje trávenie, zrýchľuje peristaltiku čriev a zvyšuje pocit nasýtenia, čo môže tiež viesť k redukcii telesnej hmotnosti. Body naviac u nás kokosové low-carb kolieska získali za to, že sú bez obsahu lepku a laktózy, sú teda vhodné pre vegánov a ľudí s intoleranciami (celiakia, laktózová intolerancia, alergia na bielkovinu kravského mlieka. Kolieska HAPPY MOMENT v dvoch príchutiach jahoda alebo čučoriedka sú skvelou maškrtkou, ktorú je dobré nosiť stále pri sebe a siahnúť po nej po cvičení alebo si jedno koliesko dopriať na desiatu či olovrant.

Chcete sa stať jednou z 20 testeriek low carb kokosových koliesok HAPPY MOMENT?

Túto chutnú a zdravú pochúťku môžete práve teraz otestovať v pohodlí vášho domova aj vy. V tejto chvíli hľadáme 20 testeriek, z ktorých každá otestuje 10 kokosových koliesok (5x jahoda a 5x čučoriedka) a poskytnú nám svoju spätnú väzbu. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a aktívne šíriť na svojich sociálnych sieťach, že testujete produkt s Akčnými ženami.

UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.

Vstupný dotazník, ktorým sa môžete prihlásiť do testovania, nájdete na tomto linku.

Viac o produkte sa dozviete TU.

Tešíme sa na testovanie s vami!

Zdroj obrázkov: HappylifeFreepik.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu