Chcete sa naučiť kódovať? Príďte 15. februára na Ladies´ Coding Night

0
Chcete sa naučiť kódovať? Príďte 15. februára na Ladies´ Coding Night

Čaká ťa skvelý večer určený pre všetky dievčatá a ženy, ktoré si chcú skúsiť základy kódovania a stretnúť sa s inšpiratívnymi ženami z IT odboru.

A čo je skvelé, stretnúť sa s nami môžeš naživo v priestoroch našich kancelárií v The Spot v Bratislave. Juchúú! Ladies´ Coding Night sa uskutoční 15. februára 2023 o 18:00 v The Spot v Bratislave.

Začíname predstavením našich kurzov, nasleduje diskusia s inšpiratívnymi ženami a tentokrát aj mužmi z IT sveta a potom sa môžeš tešiť na workshop základov programovania pre úplných začiatočníkov.

Pre účasť je potrebná bezplatná registrácia.

Dôležité! nezabudni si so sebou priniesť vlastný laptop, potrebovať ho budeš v rámci workshopovej časti Ladies‘ Coding Night. A dobrú náladu.

pocitac
pixabay.com

Ako na kariéru v IT?

V rámci Ladies‘ Coding Night si môžeš vypočuť a zapojiť sa do diskusie na tému Ako naštartovať kariéru v IT od úplných základov. Ako hosťky privítame inšpiratívne ženy zo sveta IT a tešiť sa môžeš aj na chalanov z pracovného portálu Pretlak.sk.

Stretnúť sa budeš môcť aj s jednou z našich absolventiek, ktorá sa s tebou podelí o skúsenosti nielen z kurzu v Green Fox Academy, ale aj zo svojho súčasného pracovného života a kariéry v IT sektore.

Počas workshopovej časti sa zameriame na základy jazyka Java. Začneme od jednoduchých konceptov, ktoré si vysvetlíme na krátkych príkladoch a následne si otestuješ svoje znalosti na praktickom cvičení. K jednotlivým cvičeniam budeš mať prístup aj po workshope.

Akcia je určená pre teba ak:

Si žena, zaujímaš sa o informácie o kariére v IT a chceš si vyskúšať programovanie (žiadne predošlé znalosti nie sú potrebné)
Chceš stretnúť naživo podobne naladených ľudí a užiť si večer s Green Fox Academy
Zaujímaš sa o možnosť zmeny kariéry a potrebuješ radu alebo máš otázky ohľadom našich kurzov

Hostia:

Mirka Uhnak, CEO Mini Tech MBA
Tomáš Pinka, CEO & Co-Founder Pretlak.sk
Lucia Hadbavníková, Mentorka v Green Fox Academy
Tomáš Nagy, Co-Founder Pretlak.sk
Veronika Bartošová, Marketing Lead v Green Fox Academy

žiadne príspevky na zobrazenie