Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

MAGAZÍN Slovensko Správy

Čo si ako svadobný dar priali Jasmina s Rytmusom?

Zdieľať

Nedávno si moderátorka Jasmina Alagič a spevák Rytmus povedali svoje ÁNO. Ich svadba vyzerala ako z rozprávky. V rámci príprav na svadbu objavila Jasmina aj novú službu, ktorá umožňuje, aby si novomanželia vybrali svadobný dar podľa svojho želania.

Nová služba, ktorú značka Potten & Pannen – Staněk na svojich predajniach spustila, pomáha nielen novomanželom, ale aj svadobčanom. Na všetkých pobočkách majú snúbenci možnosť spísať si svoj vlastný svadobný list, z ktorého môžu svadobčania jednotlivé dary vyberať.

Nezáleží na tom, či je štýl budúcich manželov moderný, okázalý, trendy alebo praktický, s novou službou sa im hostia vždy trafia do vkusu. Jasmina s Rytmusom ale mysleli počas svojho dňa na iných. Namiesto svadobných darov požiadali svojich hostí o príspevok na charitu. Nová služba však Jasminu zaujala natoľko, že sa rozhodla zoznam spísať aspoň na svoje narodeniny.

Prečítajte si aj článok o tom, ako dovolenkujú slovenské celebrity

Značka je garantom prémiového, nielen kulinárskeho vybavenia. V ich ponuke nájdete výrobky iba tých najkvalitnejších značiek, vďaka čomu sú vhodným svadobným darom pre novomanželov. Presvedčiť sa o tom môžete v predajni v Bratislave v NC Central, kde nájdete najširšiu ponuku, predovšetkým porcelánu, skla a príborov.

Ďalšou službou pre budúcich novomanželov je poradenský servis. Počas konzultácie predajca novomanželom poradí s výberom svadobných darov či doplnkov na svadobný stôl. Príjemným bonusom je doprava nákupu domov zdarma.

Zdroj: Webnoviny.sk – Čo si ako svadobný dar priali Jasmina s Rytmusom? © SITA Všetky práva vyhradené.

Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár