Domov ŠPORT Hokej Ďaloga a Jaroš chýbali na tréningu, Ramsaymu sa po zápase s Nemeckom...

Ďaloga a Jaroš chýbali na tréningu, Ramsaymu sa po zápase s Nemeckom nespalo dobre

KOŠICE 16. mája (WebNoviny.sk) – Slovenská hokejová reprezentácia po nepríjemnej prehre v stredu večer s tímom Nemecka (2:3) na domácich majstrovstvách sveta absolvovala vo štvrtok podvečer tréning na vedľajšej ploche košickej Steel arény.

Na ľade sa nepredstavili dvaja hráči – obrancovia Marek Ďaloga a Christián Jaroš. Ďaloga nútene pauzuje od zásahu pukom do tváre v sobotňajšom súboji proti Fínom. Jaroš utrpel menšiu indispozíciu v stredu proti Nemcom.

„Po takomto zápase sa nám všetkým nespalo príliš dobre. Museli sme si však oddýchnuť, vstať a sústrediť sa na ďalšiu prácu. Vieme, že nás ešte čakajú tri duely a na tie musíme byť pripravení. Opäť zo seba musíme vydať maximum,“ myslí si kouč Slovenska Craig Ramsay.

„Noc bola ťažká. Ťažko je už teraz riešiť záver včerajšieho stretnutia. Človek má milión možností na to, čo urobiť. Ja som urobil chybu, mám z toho veľké ponaučenie a musíme ísť ďalej,“ zhodnotil smutným hlasom obranca Martin Marinčin a dodal: „Hráme super hokej a chceme v tom pokračovať.“

V piatok 17. mája Slováci odohrajú ďalší duel na MS 2019, popoludní od 16.15 h ich čaká zápas proti Francúzom.

Zobraziť fotogalériu k článku:
MS v hokeji 2019: Slovensko – Nemecko

Viac o MS v hokeji 2019

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019, nemecká hokejová reprezentácia, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Ďaloga a Jaroš chýbali na tréningu, Ramsaymu sa po zápase s Nemeckom nespalo dobre © SITA Všetky práva vyhradené.

Žiadne komentáre

Exit mobile version