Dani Alves bude hrať po 17 rokoch v Brazílii, fanúšikov pobavil inzerátom na instagrame

2.8.2019 (Webnoviny.sk) – Brazílsky futbalový obranca Dani Alves sa dohodol na spolupráci s klubom FC Sao Paulo. Ako referuje web trojnásobného juhoamerického šampióna, skúsený 36-ročný hráč podpísal kontrakt do decembra 2022.

Alves bude v domovine účinkovať po sedemnástich rokoch. V začiatkoch profesionálnej kariéry pôsobil v tíme Esporte Clube Bahia, odkiaľ v roku 2002 prestúpil do španielskeho FC Sevilla. Hrával aj za FC Barcelona, Juventus Turín a Paríž St. Germain.

Začiatkom júla priviedol Brazíliu z pozície kapitána k víťazstvu na juhoamerickom futbalovom šampionáte Copa América, čím sa stal prvým hráčom v dejinách, ktorý vyhral v súčte 40 rôznych trofejí na reprezentačnej a klubovej úrovni. Na spomenutom podujatí ho dokonca vyhlásili za najlepšieho hráča.

Prednedávnom Dani Alves pobavil futbalových fanúšikov tým, že si nové pôsobisko hľadal prostredníctvom inzerátu na instagrame.

Viac k témam: FC Sao Paulo
Zdroj: Webnoviny.sk – Dani Alves bude hrať po 17 rokoch v Brazílii, fanúšikov pobavil inzerátom na instagrame © SITA Všetky práva vyhradené.