Danko pri „nerváku“ s Kanadou skoro zošedivel, nevie sa už dočkať ďalšieho zápasu

BRATISLAVA 14. mája (WebNoviny.sk) – Predseda NR SR a SNS Andrej Danko odmieta, že by bol v utorok pod vplyvom alkoholu.

Náročný deň

Priznáva, že má náročný deň, ale ohradzuje sa voči tomu, že by bol pod vplyvom alkoholu pri plnení si svojich povinností.

Vyjadrenie Andreja Danka sprostredkoval agentúre SITA jeho hovorca Tomáš Kostelník. Danko totiž v utorok v rádiu Expres v relácii Braňo Závodský naživo, ktorá sa vysiela napoludnie, povedal, že je “omámený”.

“Trošku som omámený, lebo som zapíjal večer smútok po tom hokeji,” povedal v Exprese Danko. Neskôr v relácii povedal, že nevládze. “Pán redaktor, ťažko vládzem, fakt som dosť popil, prosím vás,” povedal.

Pravý fanúšik

Danko tvrdí, že v pondelok večer išiel na hokej s Kanadou.

“Napínavý duel, v ktorom naši podali bravúrny výkon, som sledoval s vypätím nervov, asi ako väčšina z nás. A tak ako každý Slovák, aj ja som si myslel, že v poslednej sekunde zošediviem. Áno, priznávam, dnes mám náročnejší deň, no dôrazne sa ohradzujem, že by som bol pod vplyvom alkoholu pri plnení si svojich povinností. Tie som si vždy plnil a plním zodpovedne,” uviedol Danko s tým, že ak sa previnil, tak jedine tým, že je pravým fanúšikom a už sa nevie dočkať ďalšieho zápasu.

A verím, že tentokrát víťazný gól strelia oni,” uviedol na záver.

Viac o MS v hokeji 2019

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019
Zdroj: Webnoviny.sk – Danko pri „nerváku“ s Kanadou skoro zošedivel, nevie sa už dočkať ďalšieho zápasu © SITA Všetky práva vyhradené.