Demonštrácie paralyzovali Bratislavu, primátor Vallo kritizuje prácu polície

0
Demonštrácie paralyzovali Bratislavu, primátor Vallo kritizuje prácu polície

30.7.2021 (Webnoviny.sk) – Primátor Bratislavy Matúš Vallo kritizoval prácu polície počas štvrtkových protestov, ktoré na niekoľko hodín zablokovali dopravu v okolí Hodžovho námestia. „Neupieram nikomu vyjadriť svoj názor, verím však, že štátna polícia sa na prípadné ďalšie protesty pripraví lepšie, a prejavenie názoru demonštrantov už nebude spojené s paralýzou mesta,“ uviedol Vallo na sociálnej sieti.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Pred Prezidentským palácom protestujú stovky ľudí proti výhodám pre zaočkovaných (fotografie)

Pred Prezidentským palácom vo štvrtok 29. júla protestovali stovky ľudí. Dôvodom mala byť novela zákona zvýhodňujúca očkovaných, ktorú podpísala prezidentka Zuzana Čaputová 26. júla.

„Rovnako ako mesto Bratislava aj ja osobne podporujem všetky aktivity, ktoré vedu k tomu, aby sme tretiu vlnu pandémie zvládli co najlepšie. Bez zbytočných strát na životoch, na zdraví aj na ekonomike nasho mesta,“ uviedol primátor s tým, že protesty v Bratislave majú od tohto ciela ďaleko.

„Navyše, blokovanie dopravy protestujúcimi znepríjemnilo život tisíckam Bratislavčanov a Bratislavčaniek a Dopravnému podniku Bratislava spôsobilo značnú stratu,“ dodal Vallo.

Viac k témam: demonštrácia, Koronavírus, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku, zvýhodňovanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Demonštrácie paralyzovali Bratislavu, primátor Vallo kritizuje prácu polície © SITA Všetky práva vyhradené.

Ohodnoťte článok

0

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu