Home Správy Slovensko Do Karlovej Vsi opäť nejazdia električky, dôvodom je poškodenie trolejového vedenia a...

Do Karlovej Vsi opäť nejazdia električky, dôvodom je poškodenie trolejového vedenia a zberača

2.8.2019 (Webnoviny.sk) – Pre poškodenie trolejového vedenia a zberača je znovu zastavená električková doprava smerom do bratislavskej mestskej časti Karlova Ves. Obnovenie dopravy predpokladajú okolo desiatej hodiny.

„Autobusy X5 sú predĺžené z Dúbravky a Karlovej Vsi až pod Most SNP. Zabezpečujeme naň všetky voľné vozidlá a postupne pridávame ďalšie autobusy. Napriek tomu treba rátať s meškaním. Interval autobusov by však nemal byť vyšší ako 10 minút,“ informoval o tom Dopravný podnik Bratislava (DPB) na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

Cestujúcim odporúčajú prestúpiť z trolejbusov na Molecovej na linku 29, ktorá premáva zo zastávky Vodárenské múzeum, pretože očakávajú, že autobusy linky X5 budú preplnené. Podľa situácie uvidia, či sa nerozhodnú pre odklonenie linky 29 priamo na zastávku Molecova.

„Električky linky X6 premávajú okružnou trasou Námestie SNP – tunel – Chatam Sófer – Most SNP – Šafárikovo námestie – Námestie SNP. Na prestupné uzly Molecova a Most SNP posielame dispečerov, ktorí budú informovať cestujúcich,“ dodali.

Viac k témam: DPB Dopravný podnik Bratislava, električka
Zdroj: Webnoviny.sk – Do Karlovej Vsi opäť nejazdia električky, dôvodom je poškodenie trolejového vedenia a zberača © SITA Všetky práva vyhradené.

NO COMMENTS

Exit mobile version