Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

ŠPORT Tenis

Dominika Cibulková bude pomáhať pri testovaní. Kde to bude?

Sita
Zdieľať

Dominika Navara Cibulková sa v utorok 19. januára od 8:00 aktívne zapojí do pomoci pri testovaní v Národnom ústave detských chorôb v Bratislave. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Ministerstva zdravotníctva SR (MZ SR) Zuzana Eliášová.

Viac o téme: Koronavírus vo svete a na Slovensku – aktuálne údaje

Dominika Cibulková svoju pomoc pri testovaní ponúkla po tom, ako vysvitlo, že sa spolu s manželom nechala prednostne očkovať proti ochoreniu COVID-19.

Bývalá tenistka bola za tento čin verejnosťou skritizovaná, keďže nepatrí medzi pracovníkov kritickej infraštruktúry. Cibulková vo svojom profile na sociálnej sieti reagovala, že sa „nechala voviesť do omylu“ a uvedený krok ju mrzí.

Cibulková sa tak v utorok znovu ospravedlnila za to, že bola spolu s manželom neoprávnene zaočkovaná. „Je mi to ľúto vo vzťahu k všetkým ohrozeným skupinám a ďalším ľuďom, ktorí na vakcínu čakajú. Dopustila som sa chyby, keď som si myslela, že len vypĺňame voľné miesta a nevyužité vakcíny. Došlo k situácii, ktorú už nevrátim, ale ako som sa vyjadrila hneď na začiatku, ponúkam svoju pomoc,“ dodala. A tak sa aj stalo a už v utorok sa zapojí do pomoci pri testovaní.

Zdroj: Webnoviny.sk – Dominika Cibulková bude pomáhať pri testovaní v Národnom ústave detských chorôb © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X