Dominika Cibulková môže získať pekné ocenenie

dominika-cibulkova
dominika-cibulkova

Slovenská tenistka Dominika Cibulková môže získať ocenenie Fed Cup Heart Award za vzornú reprezentáciu, zástupcovia ITF ju nominovali na základe výkonov v baráži o II. svetovú skupinu proti Brazílii.

Tridsaťročná hráčka môže byť len druhou Slovenkou, ktorá si preberie spomenuté ocenenie. V minulosti sa to dvakrát podarilo Daniele Hantuchovej (2012, 2013).

Ako prebiehal zápas s Brazíliou?

Slovenské tenistky potrebovali zdolať Brazíliu, aby sa udržali v II. svetovej skupine Pohára federácie tenisových reprezentačných družstiev žien.

Po úvodnej dvojhre barážového zápasu viedli nad Brazíliou 1:0. O prvý bod sa postarala práve Dominika Cibulková, ktorá hladko porazila Carolinu Meligeniovú Rodriguesovú Alvesovú 6:1, 6:1.

Fed cup Cibulková zdolala Alvesovú a Slovensko vedie nad Brazíliou 1:0 ���
Dominika Cibulková, foto – TASR/AP

Aj tretí bod získala Dominika, keď na svojom poslednom fedcupovom zápase v kariére v dvojhre vyhrala – poradila si s Beatriz Haddadovou Maiovou za 104 minút.

Slovensko sa tak udržalo v II. svetovej skupine aj pre budúci rok.

Dominika Cibulková nedávno oslávila 30-te narodeniny, blahoželáme!

Pri tejto príležitosti usporiadala párty vo veľkom štýle. Už keď s manželom vystupovala z limuzíny, bolo jasné, že jej outfit z taftu zatieni oblečenie ostatných dám. Navrhoval ho jej dvorný návrhár Boris Hanečka a vraj to bol darček k jej narodeninám.

Niekdajšia štvrtá hráčka svetového rebríčku WTA oslavovala v jednom z luxusných bratislavských podnikov.

Prečítajte si ak článok Akých 9 svetoznámych vedkýň by ste mali poznať?

https://www.instagram.com/p/Byio1YWCKou/

 

Zdroj: Webnoviny.sk – Dominika Cibulková môže získať ocenenie Fed Cup Heart Award za vzornú reprezentáciu © SITA Všetky práva vyhradené.