Domov Správy Donald Trump s manželkou majú mierny priebeh koronavírusu, vyslovili optimizmus v súvislosti...

Donald Trump s manželkou majú mierny priebeh koronavírusu, vyslovili optimizmus v súvislosti s rýchlym zotavením

2.10.2020 (Webnoviny.sk) – Šéf kancelárie Donalda Trumpa v piatok vyslovil optimizmus v súvislosti s rýchlym zotavením prezidenta po tom, ako mu diagnostikovali ochorenie COVID-19. Podľa Marka Meadowsa má 74-ročný Trump iba „mierne príznaky“.

Viac o téme: Koronavírus

„Prezident aj prvá dáma sú v dobrom rozpoložení. Američania si môžu byť istí, že majú prezidenta, ktorý nielenže pracuje, ale aj zostáva v práci. Môžem povedať, že som optimista v tom, že sa uzdraví veľmi rýchlo,“ povedal Meadows novinárom.

Podobne sa cíti aj Trumpova manželka Melania, ktorá v piatok na Twitteri napísala: „Mám mierne príznaky, ale celkovo sa cítim dobre. Neviem sa dočkať rýchleho zotavenia.“

Trump sa v utorok v Ohiu zúčastnil na predvolebnej debate s demokratickým protikandidátom Joeom Bidenom. Ani jeden z nich nemal rúško, ale na pódiu stáli od seba v pomerne veľkej vzdialenosti. Moderátor Chris Wallace z Fox News sedel obďaleč, taktiež bez masky. „Každý, kto bol v tej sále, mal negatívny test,“ povedal v piatok Wallace.

Viac k témam: Koronavírus, Koronavírus COVID-19 v USA, ochranné rúško, Pandémia, prezidentské voľby v USA
Zdroj: Webnoviny.sk – Donald Trump s manželkou majú mierny priebeh koronavírusu, vyslovili optimizmus v súvislosti s rýchlym zotavením © SITA Všetky práva vyhradené.

Žiadne komentáre

Exit mobile version