NAČÍTAVAM

Type to search

BLOG MAGAZÍN ODPORÚČANÉ VZŤAHY

Dvaja neznámi ľudia zúčastnili fotografovania na schôdzke naslepo. Ako to dopadlo?

REDAKCIA
Share

Každý, kto mal aspoň jedno prvé rande vie, že to môže byť skúsenosť, ktorá ničí nervy: výber perfektného oblečenia, nácvik ako poviete prvý raz jednoduché „ahoj“, premýšľanie o všetkých možných scenároch, ktoré by sa mohli pokaziť.

A hoci takéto rande niekedy naozaj uskutočníte, vo väčšine prípadov si po niekoľkých nepríjemných chvíľach uvedomíte, že to nakoniec nie je také zlé. Ale schôdzky naslepo sú ešte ďalším levelom. Keď sa máte po prvý raz stretnúť s niekým, s kým ste si už predtým aspoň trochu písali, alebo videli jeho fotografiu, je to určite ľahšie, ako keď o tom druhom nič neviete. Pred rande naslepo ste ešte nervóznejší, pretože nemáte tušenie, čo môžete čakať. Výhoda je, že na stretnutie idete bez akýchkoľvek predsudkov a prehnaných očakávaní.

Ak takéto rande ešte nemáte za sebou, možno bude tento príspevok motiváciou, ktorú potrebujete:)Aké bolo toto nezvyčajné rande naslepo?

Spravidla však tieto akcie ostávajú medzi dvoma ľuďmi (a niekoľkými priateľmi za účelom morálnej podpory), ale tentoraz nie. Fotografka z Indiany, Lindsey McCaffry, sa rozhodol zachytiť skutočnú schôdzku na slepo sérii fotografií. A namiesto toho, aby sme sa ako svedkovia nevydareného rande cítili trápne, máme skutočne plnohodnotnú chémiu. Karmon a Daniel, ktorí sa prihlásili na nezvyčajné dobrodružstvo, vyzerajú, akoby spolu chodili už roky, aj keď sa práve stretli.

Prečítajte si aj článok: Muž si vypýtal vaše telefónne číslo a nezavolal. Stalo sa to aj vám?

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuFotografka Lindsey McCaffry publikovala otvorenú výzvu pre slobodných mužov a ženy, ktorí by súhlasili s tým, aby bolo ich rande na slepo fotografované od začiatku do konca. Ako prví sa zúčastnili Daniel (27) a Karmon (32). Nikdy sa nestretli, ani sa predtým nevideli – nevedeli o sebe nič iné, iba to, že budú fotografovaní s motocyklom a musia ísť do vody. Trochu osvieženia bol skvelý nápad, pretože na fotení sa veľmi rýchlo zahriali.

Nikto nevedel, čo od tejto schôdzky čakať, ale pár určite nesklamal. Fotenie zachytáva celé intímne rande od okamihu napätia, kedy si zložili šatku z očí, prvú skutočnú reakciu na vzájomné stretnutie, okamžitú chémiu, vášnivé objatia a bozky. Dokázali by ste niekedy povedať, že sa títo dvaja ľudia práve stretli?

McCaffry zdieľala výsledok na Facebooku a príspevok sa stal virálnym s 69 000 zdieľaniami, 58 000 lajkami a 20 000 komentármi. Sledovatelia poukázali na nepopierateľnú chémiu a vášeň a zaujímali sa o to, ako sa vyvinul vzťah medzi pármi. Je to ako nová reality show, s ktorou sú ľudia posadnutí! Fotograf plánuje usporiadať stretnutia na slepo raz mesačne, takže zostaňte naladení a sledujte ju na sociálnych sieťach!

Fotografka plánuje fotografovať ďalšiu schôdzku naslepo už 2. augusta. A čo vy, išli by ste do toho?:)

Fotografka má skúsenosti aj s fotením pod vodou:

Zdroj: Bored Panda

REDAKCIA
REDAKCIA

Sme akčné ženy a prinášame ti príbehy a články spoločne s ďalšími akčnými ženami, ktoré robia, čo milujú a rady o tom aj píšu. Podporujeme sa navzájom v našich snoch. V tom, čo nás napĺňa a robí nám radosť. Pridaj sa k nám: https://akcnezeny.sk/registracia/ Spoločne vytvárame magazín, stretávame sa online a rovnako offline na vzdelávacich a motivačných podujatiach, ktoré organizujeme. IG: #zenyktorerobiacomiluju #akcnezeny #akcnemamy #vzdelavanie #biznis #kariera

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X