NAČÍTAVAM

Type to search

MAREC, 2019

23MAR16:0021:00Akčné ženy pod Tatrami - jarná edícia

akcne zeny pod tatrami

Bližšie informácie

Inšpiratívne podujatie pre všetky akčné ženy pod Tatrami

Poďte s nami osláviť jar inšpiratívnym večerom akčných žien v Poprade! Stretneme sa spolu spoločne so 4 inšpiratívnymi ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a noviniek z oblasti zdravia a krásy a mnohých pozorností, ktoré pre vás už pripravujeme. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

Ako začať podnikať?

Prezradí vám odborníčka Viktória Pagurková – špecialistka s dlhodobou praxou v oblasti spolufinancovania projektov firiem, neziskových organizácií a samospráv z prostriedkov Európskej únie. V poslednom období pôsobila na východnom Slovensku, kde sa venovala predovšetkým podnikateľom, ktorí si vyžadovali individuálnu starostlivosť a poradenstvo, ako sa zapojiť do operačných programov EÚ a získať nenávratné finančné prostriedky. Získala zaujímavé kontakty a skúsenosti z rôznych oblastí podnikania. Hlavnú úlohu Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky vidí v identifikácii potrieb každého klienta a ich riešení. Má rada výzvy a veľmi rada pracuje s ľuďmi.

Od dlhoročného priateľstva k spoločnému biznisu v oblasti animácií, fashion a eventov

Majiteľkami úspešnej eventovej a animačnej agentúry NEJA events and animation agency sú Jana Gažurová a Nenuš Rothová , ktoré sa v tejto oblasti pohybujú už 10 rokov. Zamestnávajú mladých ľudí, s ktorými pracujú, na ktorých pracujú, a s ktorými spolu vytvárajú a organizujú ucelené koncepty pre hotely a aquaparky. Vytvárajú živé a zážitkové programy, ktoré si ľudia pamätajú a odnášajú si jedinečné zážitky a emócie. Aké boli ich začiatky a ako vnímajú dve mladé Business-ženy všetci okolo? S akými predsudkami sa museli vysporiadať? A aká bola ich cesta k založeniu agentúry úspešne pôsobiacej v oblasti hoteliérstva a cestovného ruchu? O tom všetkom sa budeme rozprávať s týmito mladými inšpiratívnymi ženami.

Niekedy nestačí mať len dobrý nápad.. Ako podnikať dlhodobo úspešne?

Čo praktické potrebujete vedieť? Tak toto sú otázky, na ktoré dostanete odpoveď od podnikateľky, ktorá podniká vyše 15 rokov a vedie kurzy podnikania a finančnej gramotnosti, Zuzany Činčurovej.

Zdravie a krása idú ruka v ruke

Ako môžeme zostať krásne aj v zrelom veku? Ako kyselina hyalurónová funguje? Pre koho je určená? Aké zdravotné benefity má? Čo všetko nám estetická medicína dovoľuje zlepšiť? Na všetky otázky ohľadom dermatológie nám odpovie počas eventu MUDr. Tatiana Hudáková.

Tatiana Hudáková je korektívna dermatologička a dermatovenerologička kliniky ENVY. Medzi jej špeciafiká patrí Contouring tváre, teda prepracovaná metóda korekcie tváre, aplikácia výplňových materiálov, botulotoxínu a niťový lifting. Je taktiež odborníčkou trojúrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého klinikou ENVY, konkrétnej mezoterapie a ošetrení s prístrojom Vital Injektor. Okrem toho sa venuje aj zákrokom laserovej medicíny. Tatiana je členkou Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti a zároveň je pravidelnou prispievateľkou do magazínov pre ženy, kde poskytuje bezplatné poradenstvo v starostlivosti o pleť a zákrokoch či ošetreniach dnešnej estetickej medicíny. Počas eventu nám zodpovie všetky otázky, ktoré budú prítomné dámy ohľadom dermatológie, laserovej medicíny a zákrokoch zaujímať.

Aké je to byť pri vývoji nových produktov a služieb pre podnikanie?

A aké je mať zodpovednosť za viac ako 98 000 firemných klientov? Aké požiadavky majú dnes podnikatelia?

Toto, ale i mnohé iné vám prezradí Matúš Podstrelenec – Manažér marketingu pre firemných zákazníkov v O2, ktorý robí v rámci svojich kompetencií spolu so svojim tímom všetko, aby vyhovel potrebám meniaceho sa sveta v oblasti podnikania. Do jeho agendy už viac ako 8 rokov spadá vývoj nových produktov a služieb pre segment biznisu. Okrem toho sa stará o externý predajný kanál obchodníkov a partnerov. Ak podnikáte, dozviete sa potrebné informácie, ktoré vám tiež pomôžu splniť nové zákonné podmienky vo vašom biznise.

Sprievodné aktivity

Ďalšie aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod. Pôjde o 15 minútové konzultácie s odborníkom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:

– ako začať podnikať,
– ako si otestovať svoj nápad,
– ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
– aké sú možnosti financovania vášho nápadu.

Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.

Rezervujte si tento večer a čas pre seba! Tešíme sa na vás v Poprade už 23. marca:)

Čas

(SOBOTA) 16:00 - 21:00

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X