NAČÍTAVAM

Type to search

SEPTEMBER, 2019

12SEP17:0021:00Akčné ženy v Žiline

Bližšie informácie

Poďte s nami osláviť máj inšpiratívnym večerom akčných žien v Žiline! Stretneme sa spolu už 17. mája spoločne so 4 inšpiratívnymi ženami a ich príbehmi. Nenechajte si ujsť večer plný akčných žien, networkingu, motivácie a noviniek. Každá účastníčka získa v rámci vstupenky aj tombolový lístok, malé občerstvenie, darček od akčných žien, kopec inšpirácie a množstvo nových kontaktov. Tak si nezabudnite i vy priniesť svoje vizitky!

lll Ako sa buduje rodinné podnikanie?

Iveta Sabolová Hrabovská vyštudovala marketingovú komunikáciu a reklamu, 6 rokov pracovala v médiách a potom prišlo vyhorenie. Spolu s manželom ich zlákalo podnikanie, ale keďže nemali nikoho, kto by ich to naučil, učili sa sami a firmy budovali s nulovým rozpočtom a doslova na kolene :) Otvorili si masérsky salón v centre Žiliny, po čase spustili projekt “Krátke masáže do firiem” po celom Slovensku a aby toho nebolo málo, v jeden pekný večer pri fľaši vína prišiel nápad vyrábať džemy a omáčky s alkoholom. V priebehu pár mesiacov vypustili do sveta značku GentleJam. Aktuálne teda majú s manželom tri rozbehnuté projekty a s úsmevom dodávajú, že sa vôbec nenudia:) Výroba špičkových džemov s prímesou kvalitných alkoholov – GentleJam Slovakia to je jednoducho láska!

lll Kráľovná vín Malokarpatského regiónu

Klaudia Čistá TretinováVinAk. – Akčná žena a mamina zároveň. Enologička, someliérka, degustátorka, pedagogička a držiteľka mnohých ocenení. Vďaka láske k vínu spoznala aj svojho muža vinára. Miluje pestrosť, neznáša uniformitu. Každému vinohradu venuje individuálnu pozornosť a preto čo vinohrad, to iná odroda.

Pozvite aj svoje kamarátky a rezervujte si tento večer a #caspreseba !

lll Sprievodné aktivity budú počas eventu prebiehať v čase od 17:00 do 19:00 hod. Pôjde o 15 minútové konzultácie s odborníkom z Programu pre začínajúcich podnikateľov a podnikateľky na témy:

— ako začať podnikať,
— ako si otestovať svoj nápad,
— ako si pripraviť biznis plán a finančnú kalkuláciu,
— aké sú možnosti financovania vášho nápadu.
Na konzultácie sa prihlasujte vopred prostredníctvom emailu info@akcnezeny.sk.

lll Másáže a ochutnávku GentleJam Slovakia nám počas eventu prinesú manželia Hrabovskí!

Lístky k dispozícii už čoskoro!

Akčné ženy :)

Čas

(ŠTVRTOK) 17:00 - 21:00

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X