NAČÍTAVAM

Type to search

JÚN, 2019

11JÚN9:0012:00Akčný Speed Networking

Bližšie informácie

V poslednom období sme realizovali 3 Speed networkingy. Na všetky máme veľmi pozitívne odozvy. Pred letom máte možnosť zúčastniť sa ešte jedného termínu.

✔️ČO JE TO SPEED NETWORKING?

Speed Networking vám umožní predstaviť váš projekt a zároveň nájsť prepojenie s ďalšími ľuďmi z biznisu. Podujatie je moderované a celý čas profesionálne riadené. Každý účastník má rovnako a presne stanovený čas na verejnú prezentáciu a neskôr na komunikáciu one-to-one.

Na podujatí sa dozviete veľa informácií – pretože každý z týchto speed networkingov sa nesie v znamení konkrétnej témy.
Podujatie realizujú Akčné ženy a Magazín40plus.sk.

Je nám cťou a potešením, že na našom Akčnom Speed Networkingu, ktorého témou je:
🧐LinkedIn: TOP NÁSTROJ PRE BIZNIS
privítame ako hosťa Ivana Brutenic

👩‍🎓Ivana pred trinástimi rokmi počas štúdia na Ekonomickej univerzite založila konzultačnú spoločnosť Exact Recruitment a je zakladateľkou projektu LINKEDINSTRATEGIE.sk

➡️Svojim klientom buduje silné osobné a firemné značky pomocou efektívnych LinkedIn stratégií, vedie LinkedIn workshopy a prednášky.

✔️Vychytávka:

Spracujeme vám zoznam zúčastnených v elektronickej forme. Dobre naraňajkovaní už len šupnete databázu kontaktov do svojho systému.

✔️Ušetríte čas a môžete začať okamžite a reálne spolupracovať.

✔️Termín: 11.júna.2019
📩Lístky
nájdete priamo v podujatí, alebo klik rovno sem: https://bit.ly/2DY9nLC

🙏Čo je v cene? Kávička/Čaj, voda, malé občerstvenie, elektronický zoznam kontaktov priamo do vašej schránky a malá pozornosť:)

👩‍💼Moderátorka Akčného Speed Networkingu: Martina Valachová

Martina sa celý život venuje obchodu a marketingu. Roky pôsobila na rôznych manažérskych postoch v slovenských i nadnárodných spoločnostiach. Posledné 2 roky vedie vlastnú agentúru a úspešne v rámci online tvorí content pre mnohé spoločnosti. Vytvára JUICY weby, ktoré sú nielen JUICY, ale majú i výborné SEO. Vedie Magazín 40plus a spolupracuje na projektoch akčných žien (na starosti má obchodné procesy).

🧐Poznámka: Parkovanie v blízkosti DF cafe pre 6 áut. Ak je možné, odporúčame parkovanie v Eurovea /3hodiny gratis) a príchod s MHD.

Čas

(UTOROK) 9:00 - 12:00

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X