NAČÍTAVAM

Type to search

OKTÓBER, 2019

24OKT9:0012:00Akčný speednetworking

Bližšie informácie

Pripravili sme už piaty Speed Networking. Na všetky doterajšie máme veľmi pozitívne odozvy. Naštartujte jeseň 24.10 s novými kontaktmi v biznise.

ČO JE TO SPEED NETWORKING?
Speed Networking vám umožní predstaviť váš projekt a zároveň nájsť prepojenie s ďalšími ľuďmi z biznisu. Podujatie je moderované a celý čas profesionálne riadené. Každý účastník má rovnako a presne stanovený čas na verejnú prezentáciu a neskôr na komunikáciu one-to-one.

✅Na podujatí sa dozviete veľa informácií – pretože každý z týchto speed networkingov sa nesie v znamení konkrétnej témy.
Podujatie realizuje Inštitút Trvalého Rozvoja 40+ ( Magazín40plus.sk. ) a Akčné ženy (akcnezeny.sk)

✅Je nám cťou a potešením, že na našom Akčnom Speed Networkingu, ktorého témou je:
Kryptomeny – ako ich využiť v podnikaní
privítame ako hosťa Dušana Matušku

Dušky má vášeň pre vzdelávanie, podnikanie, technológie, a prepájanie ľudí. Láska k matematike, slobode a technológiám ho priviedla pred 2 rokmi až k oblasti kryptomien. Na túto tému aktuálne prednáša, robí workshopy a konzultácie a pomáha ľuďom bezpečne vstúpiť do tohto ekosystému budúcnosti.

Absolvoval viaceré kurzy vzdelávania v oblasti Digitálnych mien, je držiteľom certifikátu Certified Bitcoin Professional od C4 Crypto Consortium, absolventom MOOC kurzu Digital Currencies na University of Nicosia na Cypre a venuje sa aj obchodovaniu s kryptomenami. Je jedným zo zakladajúcich členov Paralelnej Polis v Bratislave, ktorá je podľa viacerých centrom kryptoekosystému na Slovensku a dá sa tam platiť iba kryptomenami.

✅Vychytávka:

Spracujeme vám zoznam zúčastnených v elektronickej forme. Dobre naraňajkovaní už len pripojíte databázu kontaktov do svojho systému.

Ušetríte čas a môžete začať okamžite a reálne spolupracovať.

✅Termín: 24.10.2019, 9:00 – 12:15
✅Lístky 16,90€

✅KDE? Paralelná Polis Kominárska 1552/3c

Lístky nájdete tu.

Čo je v cene? Kávička/Čaj, voda, malé občerstvenie, elektronický zoznam kontaktov priamo do vašej schránky a malá pozornosť:)

Moderátorka Akčného Speed Networkingu: Martina Valachová

Martina sa celý život venuje obchodu a marketingu. Roky pôsobila na rôznych manažérskych postoch v slovenských i nadnárodných spoločnostiach. Posledné 2 roky vedie vlastnú agentúru a úspešne v rámci online tvorí content pre mnohé spoločnosti. Vytvára JUICY weby, ktoré sú nielen JUICY, ale majú i výborné SEO. Vedie Magazín 40plus a spolupracuje s Akčnými ženami

Čas

(ŠTVRTOK) 9:00 - 12:00

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X