NAČÍTAVAM

Type to search

JÚN, 2019

26JÚN16:0020:00Profesionálne biznis fotenie

fotenie

Bližšie informácie

Profesionálne fotenie spojené s úpravou vlasov a vizáže.

V novom roku 2019 vám opäť prinášame profesionálne fotenie, z ktorého si odnesiete nielen krásne fotografie a vizáž, ale i nové kontakty. “Čas pre seba” si môžete venovať už 18. februára 2019. Privíta vás tím profesionálov. O vašu vonkajšiu krásu sa postará vizážistka a hairstylistka.

Na čo sa v skratke môžete tešiť?
Odnesiete si 3 upravené fotografie v el. podobe, ktoré fotografka detailne upraví. Okrem toho aj ďalšie zábavné momentky z backstage.

Kto vás bude fotiť?
Gabriela Teplická je úspešná fotografka, ktorá získala aktuálne prvé miesto na najprestížnejšej fotografickej súťaži Slovak Press Photo v kategórii Každodenný život. Fotografiou žije každý deň. Baví ju aj živí. Najradšej fotí dokument. Je vizuálny človek a všetko vníma v obrazoch. Fotografia je preto pre ňu veľmi silný vyjadrovací prostriedok. Fotenie s ňou je jeden veľký zážitok. Dokáže podporiť i nasmerovať.

Makeup artistka – Eva Beňušová Benediktová a jej tím z Mary Kay Česká a Slovenská republika

Stylistka Alexandra Vrábelová vám bude určovať váš farebný typ a typ vašej postavy. Saška má najväčšiu radosť, keď vidí ženy, ako sa tešia zo svojej ženskosti, keď sa začnú vnímať lepšie, krajšie a cítia sa sebavedomé a prijaté. Pretože každá z nás je krásna, len potrebuje starostlivosť a osobitný prístup, aby spoznala, čo potrebuje skorigovať, a čo vyzdvihnúť, a niekedy to musí aj objaviť. Rada poradí, povzbudí a prinesie potrebnú inšpiráciu, ktorú ženy hľadajú. Pretože byť ženou je čosi perfektné a hravé :)

Môžete sa tešiť na networking, malé občerstvenie a darček od akčných žien.

Maximálny počet žien v ateliéri je obmedzený na 12, keďže každej jednej z vás sa budeme individuálne venovať.

Miesto podujatia je Design Factory na Bottovej 2 v Bratislave.

Lístky nájdete tu.

Čas

(STREDA) 16:00 - 20:00

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X