Domov ŠPORT Futbal Fortuna liga zmení v lete vysielateľa, práva na najbližšie tri roky získala...

Fortuna liga zmení v lete vysielateľa, práva na najbližšie tri roky získala Markíza

15.4.2021 (Webnoviny.sk) – Najvyššia slovenská futbalová súťaž na nasledujúce tri sezóny mení vysielateľa, práva na Fortuna ligu od júla 2021 do júna 2024 získala skupina Markíza. Informuje o tom Únia ligových klubov (ÚLK) ako riadiaci orgán tejto súťaže.

„Uzavretie strategického partnerstva s touto skupinou je skvelou správou pre všetkých fanúšikov slovenského klubového futbalu. Je to spoľahlivý partner a veľmi sa tešíme na našu ďalšiu spoluprácu. Záujem o slovenský futbal bol eminentný a ja by som chcel poďakovať aj stále aktuálnym televíznym partnerom za spoluprácu v poslednom trojročnom cykle. Zmenou hracieho modelu, ale aj ďalšími krokmi, sme sa spoločne s klubmi vydali na správnu cestu a spolupráca s renomovaným partnerom je toho potvrdením,“ povedal prezident ÚLK Ivan Kozák.

Ako informuje web fortunaliga.sk, prenosy budú k dispozícii z každého zo 192 duelov najvyššej súťaže. Vybrané súboje prostredníctvom televízií Dajto či Nova Sport, zostávajúce na internetovej platforme Voyo.

„Všetky televízne priame prenosy budú snímané minimálne na 9 kamier a budú obohatené o sprievodné štúdiá s atraktívnymi hosťami, rozhovormi s hráčmi a analýzami,“ referuje ÚLK.

„Ide o rekordné partnerstvo z pohľadu televíznych práv Fortuna ligy na území Slovenska a my si veľa sľubujeme od tejto atraktívnej spolupráce. Budeme mať možnosť obsiahnuť skutočne široké publikum a posilniť neustále stúpajúci záujem o Fortuna ligu nielen na Slovensku, ale aj v Česku,“ doplnil Michal Mertinyák ako výkonný riaditeľ ÚLK Marketing.

Viac k témam: Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Fortuna liga zmení v lete vysielateľa, práva na najbližšie tri roky získala Markíza © SITA Všetky práva vyhradené.

Žiadne komentáre

Exit mobile version