Foto: Na letisku v Trenčíne sa začal 23. ročník festivalu Pohoda

11.7.2019 (Webnoviny.sk) – Na trenčianskom letisku sa vo štvrtok začal 23. ročník multižánrového festivalu Pohoda, ktorý potrvá do nedele.

Brány areálu, pred ktorými už tradične čakalo množstvo návštevníkov a návštevníčok, sa otvorili o 14:00. Ľudí na letisku privítalo slnečné letné počasie.

Po vynovenom areáli premáva festivalový vláčik, stoja umelecké inštalácie, minaret, či najvyššia stavba, ktorou je 32-metrové ruské kolo.

Program odštartoval o 17:45 Symfonický orchester Slovenského rozhlasu na Sporka stagei, kde sa predstavia aj Para, Luvver a Vitalic Live.

Orange stage ponúka v prvý deň dva koncerty, a to The Plastic people of The Universe a Filharmonie Brno: Co znamená vésti koně a projekt Bolo nás jedenásť. Na hlavnom pódiu sa o 19:00 predstavia Lola Marsh, o 21:30 kapela The 1975 a desať minút po polnoci rapper Skepta.

V piatok už budú otvorené všetky pódiá, ktoré okrem hudobného programu prinesú diskusie, workshopy alebo prednášky zamerané na vedu, zdravie, kultúru, film, literatúru či spoločnosť. Pripravený je aj bohatý program pre deti.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Festival Pohoda 2019

Viac k témam: Pohoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Na letisku v Trenčíne sa začal 23. ročník festivalu Pohoda © SITA Všetky práva vyhradené.