Foto: Poriadne opitá vodička Fiata narazila do zaparkovaného auta a neskôr aj do dvoch značiek

BRATISLAVA/TRENČÍN 24. apríla (WebNoviny.sk) – Opitá vodička Fiata Qubo narazila v Trenčíne do zaparkovaného auta a o ulicu ďalej do dvoch dopravných značiek. Prvá nehoda sa stala na Clementisovej ulici.

Ako agentúru SITA informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová, 63-ročná Antónia narazila do zaparkovaného VW Caddy a v jazde pokračovala. Pri prejazde kruhovou križovatkou na Ulici M. R. Štefánika zišla z cesty a poškodila dve značky.

Na mieste ju zadržali policajti Pohotovostných motorizovaných jednotiek. Trenčianke pri namerali 2,19 promile alkoholu v dychu. Škody, ktoré spôsobila, zatiaľ nie sú vyčíslené. Nezodpovednú vodičku obvinili z ohrozovania pod vplyvom návykovej látky.

V Trenčíne chytili aj ďalšieho opitého šoféra. Šesťdesiatjedenročný vodič Opla Corsa nafúkal skoro 2,8 promile alkoholu. Dôchodca po lekárskom vyšetrení putoval do policajnej cely.

Viac k témam: alkohol za volantom, opitý vodič
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Poriadne opitá vodička Fiata narazila do zaparkovaného auta a neskôr aj do dvoch značiek © SITA Všetky práva vyhradené.