NAČÍTAVAM

Type to search

Hudba Kultúra

Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher

Sita
Share

13.7.2019 (Webnoviny.sk) – V Trenčíne sa začal posledný deň multižánrového festivalu Pohoda. Dopoludnia sa opäť konali rôzne debaty či workshopy.

Súboj tanečníkov

V Sporka stagei sa mohli návštevníci a návštevníčky rozhýbať vďaka Street Dance Battle. V EUrópa stagei diskutovali na tému Dokážu gitary zachrániť svet?.

Vedeckí nadšenci sa mohli vyžiť v Sporka Science & Magic. V Literárnom stane Martinus, kde si môžu ľudia kúpiť aj knihy, predstavila Ivona Pekárková zbierku Lepšia verzia seba.

Program otvoril afganský ženský orchester

Program na hlavnom pódiu otvoril ZOHRA – Afghan Women’s Orchestra. Prvý afganský ženský orchester uviedol riaditeľ festivalu Michal Kaščák.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuSom veľmi šťastný, že tento slávnostný otvárací koncert záverečného festivalového dňa odohrá práve ZOHRA. Všetkých vás srdečne vítam,“ vyhlásil.

Zobraziť fotogalériu k článku:
Festival Pohoda 2019 (fotografie)

Výnimočné hudobné teleso prišlo podporiť množstvo ľudí, ktorí si pokojnú atmosféru užívali prevažne v sede na betónových aj trávnatých plochách pod pódiom.

Objaviť sa môžu aj búrky

Nad letiskom je čiastočne zamračené a príjemných 22 stupňov Celzia. Neskôr popoludní sa podľa najnovších predpovedí môžu objaviť aj dážď a búrky.

Najväčším menom sobotnajšieho programu je anglický spevák a niekdajší líder už nefungujúcich Oasis Liam Gallagher, ktorý vystúpi o 20:30 na Urpiner stagei.

Viac k témam: Pohoda
Zdroj: Webnoviny.sk – Foto: Posledný deň Pohody otvoril prvý afganský ženský orchester, vystúpi aj Liam Gallagher © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X