NAČÍTAVAM

Type to search

Hokej ŠPORT

HKM Zvolen doriešil brankársku otázku, rady „rytierov“ posilní švédsky gólman Robin Rahm

Sita
Share

1.8.2020 (Webnoviny.sk) – Aj HKM Zvolen bude mať v slovenskej hokejovej Tipsport lige brankára zo zahraničia, vedenie “rytierov” sa dohodlo na spolupráci so švédskym gólmanom Robinom Rahmom. Informuje o tom oficiálny web klubu.

Tridsaťtriročný Rahm vytvorí brankársku dvojičku s Adamom Trenčanom, ktorého Zvolenčania angažovali z konkurenčných Michaloviec.

“Pre doriešenie brankárskej otázky bol veľmi dôležitý prvý tip Andreja Kmeča, následné rokovania boli korektné a vcelku rýchle. Nakoľko je však brankársky post špecifický, komunikovali sme športovú a ľudskú kvalitu Robina s odborníkmi z viacerých krajín, kde pôsobil a všetky referencie boli pozitívne. Sme presvedčení, že spolu s Adamom vytvoria veľmi silný tandem,” ozrejmil na zvolenskom webe skaut Patrik Ryba.

Robin Rahm strávil predchádzajúcu sezónu v poľských Katoviciach, predtým jeden rok chytal za rakúsky Graz.

PODPORTE združenie Akčné ženy a podnikanie žien na SlovenskuOkrem rodného Švédska, v ktorom pôsobil v najvyššej súťaži SHL vo Färjestade aj Brynäse, chytal aj v Dánsku za Odense a Vojens.

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – HKM Zvolen doriešil brankársku otázku, rady „rytierov“ posilní švédsky gólman Robin Rahm © SITA Všetky práva vyhradené.

Zanechaj nám svoj komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *

X