Hľadáte univerzálny produkt do domácej lekárničky či kabelky? Otestujte s nami ALASKIN!

0
Hľadáte univerzálny produkt do domácej lekárničky či kabelky? Otestujte s nami ALASKIN!

Alaskin je regeneračný gél s obsahom účinnej látky alaptid, slúžiaci na potlačenie alergických reakcií na koži, hojenie akýchkoľvek rán a celkovú regeneráciu pokožky. Používa sa na poškodenia kože akými sú odreniny a škrabance, rezné rany, rany po chirurgických zákrokoch, ľahké popáleniny, preležaniny, hemoroidy, pľuzgiere, praskliny na koži, rosacea, či opary.

Alaskin vďaka trojici mimoriadne účinných látok (alaptid, alantoín a panthenol) dokáže mimoriadne rýchlo obnoviť poškodené tkanivo, účinne regenerovať kožu a tiež stimulovať tvorbu kolagénu, čím dokonca spomaľuje starnutie.

Univerzálny regeneračný gél Alaskin je produkt odporúčaný dermatológmi a mnohými ďalšími lekármi či zdravotníckymi pracovníkmi, čo je jeden z dôvodov, prečo by rozhodne nemal chýbať vo vašej lekárničke.

Chcete sa stať jednou z 50 testeriek regeneračného gélu Alaskin?

Tento jedinečný produkt môžete práve teraz otestovať v pohodlí vášho domova aj vy. V tejto chvíli hľadáme 50 testeriek, ktoré regeneračný gél Alaskin otestujú a poskytnú nám svoju spätnú väzbu. Jediné, čo musíte urobiť, je vyplniť dotazník PRED a PO testovaní, dať nám dôkladnú spätnú väzbu a aktívne šíriť na svojich sociálnych sieťach, že testujete produkt s Akčnými ženami.

(UPOZORNENIE: Ak nevyplníte dotazník po ukončení testovania, do budúcna už nebudete môcť byť zaradené do ďalšej testovačky.)

Vstupný dotazník, ktorým sa môžete prihlásiť do testovania, nájdete na tomto linku.

Tešíme sa na testovanie s vami!

Zdroj obrázkov: Alfaomegazdravia, Freepik.

žiadne príspevky na zobrazenie