Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach

0
Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach

24.9.2021 (Webnoviny.sk) – Najväčšia sieť hobbymarketov OBI otvorila v Michalovciach celkom novú predajňu. Predchádzajúce predajne vznikli doteraz rekonštrukciou iných prevádzok. V Michalovciach OBI vďaka výstavbe na zelenej lúke predstavuje po prvýkrát svoj nový koncept predaja.

„Tešíme sa, že napriek pretrvávajúcej pandémii plníme naše záväzky a po úspešnom otvorení OBI v Spišskej Novej Vsi v máji tohto roku, môžeme privítať nových zákazníkov aj v Michalovciach. Sme hrdí, že vďaka výstavbe celkom novej predajne sme mohli na Slovensko priniesť najnovšie trendy predaja nášho sortimentu a predstaviť nové usporiadanie predajne spolu s ďalšími novinkami“, potvrdil Hendrik Voigt, generálny riaditeľ spoločnosti OBI Slovakia.

Takmer všetok sortiment je možné rezervovať online a vyzdvihnúť v predajni alebo pohodlne cez Onlineshop nechať dopraviť domov. „Táto služba bola počas zavedenia prísnych opatrení veľmi žiadaná. Našou prioritou je však priniesť naše služby čo najbližšie k zákazníkom. V budúcich rokoch plánujeme otvoriť nové predajne v ďalších okresných mestách, najbližšie v Liptovskom Mikuláši“, upresňuje Voigt.

Nemecký reťazec OBI je na Slovensku a v strednej Európe jednotkou v oblasti DIY sortimentu a potrieb pre domácich majstrov i domácnosti. Na Slovensku má OBI dnes spolu s novou prevádzkou v Michalovciach už 16 predajní. S ponukou viac ako 60-tisíc výrobkov a dominantným, viac ako 30-percentným podielom na trhu projektových hobbymarketov chce svoje služby sprístupniť novým zákazníkom aj v menších mestách.

Väčšie pohodlie pre zákazníka

Novootvorená predajňa v Michalovciach, postavená v súlade s najnovšími trendami, zaujme najmodernejším konceptom usporiadania predajne, ktorý spĺňa aj tie najnáročnejšie potreby zákazníka.

„Okrem nového prístupu prezentácie sortimentu sme zákazníkom pripravili väčšie pohodlie pre využívanie aj našich ďalších služieb. Ide o prenájom OBI dodávky a profesionálneho náradia, prírez dreva, miešania farieb alebo projektové poradenstvo pri prestavbe alebo rekonštrukcii bytu či domu“, hovorí Ľudovít Gášpar, regionálny manažér predaja OBI Slovakia.

Bez ohľadu na to, či sa jedná o rekonštrukcie predajní, alebo o výstavbu novej predajne, OBI nerobí žiadne kompromisy pri kvalite pracovného prostredia pre svojich zamestnancov. „Teším sa, že sme aj pre ďalších 55 nových kolegov mohli pripraviť moderný pracovný priestor, v ktorom sa budú cítiť dobre“, dodáva Ľudovít Gášpar.

Pri výstavbe novej predajne v Michalovciach boli použité stavebné materiály a postupy šetrné k životnému prostrediu, ktoré zároveň pomôžu prevádzke k väčšej úspore energií.

O spoločnosti OBI

OBI je dominantným hráčom na DIY trhu nielen v Nemecku, ale aj vo väčšine krajín strednej a východnej Európy. Prvý obchod značka otvorila ešte v roku 1970. Dnes má OBI v Európe 670 predajní a 49 000 zamestnancov. Okrem Nemecka má firma zastúpenie v ďalších desiatich krajinách – Bosne Hercegovine, Česku, Maďarsku, Poľsku, Rakúsku, Rusku, Slovensku, Slovinsku, Taliansku, a vo Švajčiarsku. U nás OBI pôsobí od roku 2016. V šestnástich slovenských pobočkách v súčasnosti pracuje cca. 905 zamestnancov.

Informačný servis

Viac k témam: nová predajňa, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Hobbymarket OBI predstavil nový koncept predajne v Michalovciach © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu