Kalendár

jan
24
St
VISION BOARD 2018 – workshop
jan 24 @ 17:00 – 19:00
VISION BOARD 2018 - workshop @ Bratislavský kraj | Slovensko

Nástenka snov pre život a podnikanie s radosťou

Chcete si v tomto roku vytvoriť viac príležitostí na radosť v osobnom živote aj v podnikaní?

Túžite byť produktívnejšie a vidieť za sebou zmysluplné výsledky?

Chcete výraznejšie prepojiť to, čo robíte, s tým, kto ste?

Ak ste odpovedali áno a navyše sa pri plánovaní svojich aktivít chcete aj kreatívne baviť, pozývam vás na workshop, z ktorého si odnesiete vlastnú nástenku snov, ktorá vás bude počas roka sprevádzať na ceste k vašim úspechom.

Čo je nástenka snov?

Vision board alebo nástenka snov je vizuálny nástroj, ktorý zobrazuje a priťahuje to, čo chcete vo svojom živote mať. Je to účinná forma manifestácie svojich snov. Využíva sa pri plánovaní projektov, podnikateľských aktivít a rovnako aj v osobnom či rodinnom živote.

Čo workshopom získate?

 • Ujasníte si priority a nasmerujete svoju pozornosť, čas aj energiu na to, čo je pre vás dôležité

 • začnete si všímať a priťahovať do života vhodné príležitosti

 • s vyrobenou nástenkou budete dosahovať výsledky v kratšom čase

 • otvoríte dvere synchronicite, aby vám do života prichádzali užitočné “náhody”

 • naučíte sa prepájať rozum aj srdce a aktívne podporovať plnenie svojich snov.

Ako bude workshop prebiehať?

Pred workshopom dostanete mailom pracovné listy s otázkami, pomocou ktorých sa rozpremýšľate nad svojimi cieľmi, zdrojmi, možnosťami a radosťami v práci aj súkromí. Ujasníte si víziu svojho smerovania a aj kroky k jej dosahovaniu.

Na workshope sa dozviete, čo je nástenka vízií, ako funguje, aké sú pravidlá na jej zostavenie, čo má obsahovať a aké rôzne formy môže mať. Nie, nemusí nevyhnutne visieť na stene 🙂 Povieme si tiež, ako sa vyhnúť častým chybám, ktoré pri plánovaní cieľov a tvorbe násteniek snov ľudia zvyknú robiť.

Potom sa pustíte do kreatívnej činnosti, budete maľovať, písať, strihať, lepiť a vyrobíte si svoj vlastný vision board.

K dispozícii budete mať časopisy, výstrižky, obrázky, citáty, výkresy, farebné papiere, farbičky, lepidlo a nožnice.

Materiál aj pracovné listy sú zahrnuté v cene workshopu.

https://www.facebook.com/events/1757446074552303/

jan
27
So
AKO SI JEDNODUCHO VYTVORIŤ LOGO PRE SVOJU ZNAČKU
jan 27 @ 9:00 – 13:00
AKO SI JEDNODUCHO VYTVORIŤ LOGO PRE SVOJU ZNAČKU
[vc_row][vc_column css=”.vc_custom_1511806876741{margin-bottom: 0px !important;padding-bottom: 0px !important;}”][vc_column_text]

Po tomto workshope odítede domov z vlastným logom a navyše sa naučíte ako si doma vytvoriť profesionálne vyzerajúcu grafiku zadarmo.

Potrebujete logo pre svoju značku? Ale neviete, ako na to, koho osloviť a bojíte sa, žeby to nedopadlo tak úplne podľa vašich predstáv? Tento workshop je práve pre vás. Vy tvoríte stredobod vašej značky, poznáte ju najlepšie zo všetkých a preto je dôležité, ako chcete, aby ju vnímali vaši zákazníci.

WORKSHOP JE ROZDELENÝ NA DVE ČASTI

1. ČASŤ – Všetko, čo potrebujete vedieť o logách

 • Čo je to grafický dizajn a prečo je dôležité, aby ste mu venovali pozornosť
 • Čo je to dizajnmanuál a ako vám pomôže pri komunikácii vašej značky smerom k vašim zákazníkom, čo všeto obsahuje a ako môže vyzerať
 • Na čo treba myslieť a na čo netreba zabudnúť pri tvorbe loga
  • farby
  • písma
 • Best practices – najlepšie príklady z grafickej praxe

2. ČASŤ – Brainstorming a samotná tvorba loga

 • kreatívny brainstorming so spätnou väzbou – na wokshope budete mať čas premyslieť si, ako chcete, aby vaša značka vyzerala, komunikovala s vašimi zákazníkmi. Krátko predstavíte vašu značku a tiež vašu ideu, ako by logo a vizuál značky mal vyzerať a získate cennú spätnú väzbu odo mňa a ostatných účastníkov.
 • tvorba loga – najskôr si nájdete farebnú paletu, ktorá bude najlepšie vystihovať vašu značku. Potom si pomocou jednoduchého online nástroja dokážete priamo na mieste vytvoriť vaše vlastné jednoduché logo. Ak vám to pôjde od ruky, môžete si vytvoriť v rovnakom dizajne aj vizitku, ďakovné kartičky či vzor, ako budú vyzerať vaše príspevky na sociálnej sieti.
[/vc_column_text][vc_btn title=”Mám zaujem” style=”classic” shape=”square” color=”danger” size=”lg” link=”url:https%3A%2F%2Fhandmadepodnikanie.sk%2Fprodukt%2Fworkshop-logo%2F|||” el_class=”tlacitko” css=”.vc_custom_1514974331378{margin-top: 14px !important;padding-top: 0px !important;}”][vc_row_inner css=”.vc_custom_1511807085883{margin-top: 0px !important;padding-top: 0px !important;}”][vc_column_inner width=”1/2″]

Kedy:

[vc_column_text]27.1.218, 9:00 – 13:00 

Kde:
v Bratislave[/vc_column_text][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″ css=”.vc_custom_1511807640793{margin-right: 30px !important;}”]

Vstupné

[vc_column_text]49 eur

Web: https://www.facebook.com/events/173554843224385/[/vc_column_text][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row]