Komunikačná podpora firiem v oblasti zálohovania, vývoja softvéru a investovania

10.2.2022 (Webnoviny.sk) – Novinky v portfóliu klientov agentúry Grayling Slovakia.

Komunikačná agentúra Grayling Slovakia rozšírila svoje portfólio klientov, pre ktorých zabezpečuje podporu v oblasti komunikácie na slovenskom trhu – spoluprácu nadviazala so spoločnosťami Envipco, Vacuumlabs a X-Trade Brokers.

V rámci 3-mesačného projektu Grayling pre spoločnosť Envipco zabezpečuje komunikačné aktivity zamerané na zvýšenie povedomia o značke najmä v sektore maloobchodu a predstavenie širokého sortimentu vysoko kvalitných a spoľahlivých zálohových automatov, ktoré ponúka. Envipco je jedným z vedúcich dodávateľov zálohových automatov na svete a svoju pôsobnosť rozšíril na Slovensko, pričom v Bratislave otvoril svoju kanceláriu a showroom. Načasovanie aktivít nebolo náhodné vzhľadom na spustenie zálohového systému PET fliaš a plechoviek na Slovensku od 1. januára 2022. Komunikačná stratégia sa sústredila predovšetkým na špecializované médiá zamerané na retail.

Na jeseň minulého roka začala agentúra Grayling zabezpečovať komplexnú PR podporu pre spoločnosť Vacuumlabs. Jej cieľom je zvýšiť povedomie o spoločnosti, pričom kľúčovou oblasťou komunikácie je employer branding. Vacuumlabs sa venuje vývoju softvérových riešení pre oblasti fintech, legaltech a medtech s ohľadom na spoločenský prínos a má tiež široké portfólio spin-offov.

Od začiatku roka 2022 poskytuje agentúra Grayling svoje služby aj pre spoločnosť X-Trade Brokers. Komunikačná podpora zahŕňa poskytovanie štandardných PR aktivít zameraných najmä na zvýšenie povedomia o spoločnosti na slovenskom trhu prostredníctvom cielenej PR komunikácie a tiež profiláciu investičných expertov spoločnosti.  XTB pôsobí na trhu už 15 rokov a je jedným z najväčších burzovo obchodovaných brokerov na FX a CFD na svete. Okrem Slovenska pôsobí XTB vo viac ako 13 krajinách sveta, vrátane Veľkej Británie, Poľska, Nemecka, Českej republiky a Čile.

Sme veľmi radi, že do nášho portfólia klientov pribudli nové renomované spoločnosti, ktoré sa rozhodli pre spoluprácu s našou agentúrou. Potvrdzuje to správnosť nastavenia našej stratégie zameranej na poskytovanie integrovaných služieb v oblasti public relations a public affairs. Napriek komplikovanej situácii z pohľadu pokračujúcej pandémie vnímame v posledných mesiacoch oživenie trhu a dopytu po komunikačných službách ako na Slovensku tak aj v regióne CEE a veríme, že tento trend bude pokračovať,” povedal Peter Fecko, Regionálny CEO pre strednú a východnú Európu v spoločnosti Grayling.

Viac informácií o spoločnosti Grayling nájdete na stránke www.grayling.com alebo na sociálnych sieťach FacebookLinkedIn.

Informačný servis

Viac k témam: PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Komunikačná podpora firiem v oblasti zálohovania, vývoja softvéru a investovania © SITA Všetky práva vyhradené.