Kooperativa pozýva užiť si naživo majstrovský tenis

4.6.2021 (Webnoviny.sk) – S postupným zlepšovaním pandemickej situácie sa vracajú do života opäť aj verejné športové podujatia a naša poisťovňa bez váhania jedno z nich podporila. KOOPERATIVA Bratislava Open 2021 je tenisový challenger, ktorý patrí už 18 rokov medzi najobľúbenejšie podujatia domácich profesionálov a priaznivcov bieleho športu. Aj vďaka nášmu partnerstvu sprístupňujú organizátori akciu pre všetkých tenisových fanúšikov, ktorým chýbali živé duely, úplne bezplatne. Bratislavský tenisový sviatok sa koná od 7. do 13. júna na kurtoch TK Slovan.

Už legendárne tenisové podujatie na Slovensku bude počas tohtoročnej jari vzbudzovať autentickejšie emócie a sršať intenzívnejšie športovou energiou než kedykoľvek predtým.

Challenger kategórie 90, ktorý kedysi začínal v Košiciach, pokračoval v Poprade a napokon zakotvil v Bratislave, si vybojoval miesto v kalendári hráčov a fanúšikov tenisu aj v sezóne 2021. Na KOOPERATIVA Bratislava Open 2021 si v hlavnej súťaži zmeria sily 32 hráčov, 16 hráčov zabojuje v kvalifikácii dvojhry a 16 párov si zahrá vo štvorhre.

Veľmi nás teší, že tohtoročný turnaj Bratislava Open sa môže niesť v priamej spojitosti so značkou našej poisťovne. Ako všetci, aj my máme radosť zo sľubného vývoja celospoločenskej situácie na Slovensku, ktorá dopraje organizácii tohto podujatia. Sme radi, že akcia privíta už o pár dní v Bratislave svojich stálych divákov a hráči budú mať čo najlepšie podmienky pre to, aby predviedli svoju hru,” hovorí predseda predstavenstva a generálny riaditeľ poisťovne KOOPERATIVA Vladimír Bakeš a dodáva: “Sme presvedčení, že organizátori nenechali počas náročných príprav v uplynulých mesiacoch nič na náhodu a mysleli o mnoho krokov dopredu. Sme hrdí na to, že našou podporou sme mohli vniesť do celého procesu profesionálnej prípravy o kúsok viac istoty.”

Rozhodnutie poisťovne vstúpiť do partnerskej spolupráce pri organizácii tohto športového podujatia nie je náhodné. Spojenie značky KOOPERATIVA so svetom športu má svoju dlhoročnú kontinuitu – od podpory olympijských športovcov až po prerozdeľovanie grantov organizáciám, ktoré pripravujú užitočné projekty zamerané na nesúťažné športovanie detí a prevenciu úrazov detí počas športu.

K podpore tohto turnaja nás však viedli aj osobné dôvody. Jednoducho, máme radi tenis. Aj v našom business svete je tento šport pre mnohých z nás synonymom relaxu aj fyzickej aktivity, ktorá prospieva telu i duši. Je skvelé, že sa stretneme s rovnako naladenými ľuďmi počas blížiaceho júnového týždňa práve na tomto podujatí. Všetkých srdečne pozývame užiť si naživo majstrovské duely,” uzatvára Vladimír Bakeš.

KOOPERATIVA Bratislava Open 2021 s voľným vstupom štartuje pri dodržiavaní všetkých aktuálne platných protipandemických opatrení v pondelok 7. júna a vyvrcholí 13. júna. Bližšie informácie sú k dispozícii na stránke organizátora.

Informačný servis

Viac k témam: KOOPERATIVA Bratislava Open 2021, PR, tenis
Zdroj: Webnoviny.sk – Kooperativa pozýva užiť si naživo majstrovský tenis © SITA Všetky práva vyhradené.