Home PR ČLÁNKY Kráľ hamburgerov otvára prevádzku na lukratívnej adrese v centre Bratislavy

Kráľ hamburgerov otvára prevádzku na lukratívnej adrese v centre Bratislavy

Milovníci poctivých, na ohni grilovaných burgrov sa majú na čo tešiť. Kráľ hamburgerov si to namieril priamo do centra Bratislavy a po náročnom pandemickom roku pre gastro sektor otvára svoju najväčšiu prevádzku na Slovensku. Nový Burger King sa nachádza na Laurinskej ulici a od dnešného dňa funguje zatiaľ prostredníctvom take away a rozvozu.

Pri tejto príležitosti si pre návštevníkov pripravil 100 Whopperov zdarma.

Nová prevádzka na Laurinskej ulici v Bratislave sa nachádza v historickej budove v blízkosti známej sochy Čumil. „Sme veľmi radi, že otvárame našu v poradí 5. prevádzku práve v tejto lokalite. Je umiestnená v historických priestoroch a ponúkne doposiaľ najväčšiu kapacitu, až 120 miest na sedenie. Veríme, že po uvoľnení opatrení ju budú môcť zákazníci naplno využiť,“ uviedol Jakub Pala,
regionálny manažér Burger King Slovensko.

Burger King tu otvára svoje brány v pondelok 19. apríla 2021 o 10.00 hod., a ako býva u kráľa hamburgerov dobrým zvykom, prvým 100 zákazníkom ponúka svoj legendárny Whopper zdarma. Na zákazníkov však čaká, okrem overených a ohňom ošľahaných burgrov, aj ďalšia špeciálna ponuka 1+1.

Pri objednávke Big King, Crispy Chicken alebo stredných hranoliek dostane zákazník druhý kus zdarma.

Prevádzka v modernom dizajne

Prevádzka s rozlohou 274 m2 je zariadená v modernom dizajne a s ohľadom na ekologický prístup. Vzduchotechnika, chladenie, osvetlenie, úprava a cirkulácia teplej vody sú riadené inteligentným systémom merania a regulácie. Kávu či dezert zákazníkom spríjemní pohodlné kreslové sedenie v coffee kútiku a svoj obľúbený burger si budú môcť vychutnať aj na čerstvom vzduchu. Čoskoro totiž pribudne posedenie aj na terase.

Burger King zvládol rok pandémie kráľovsky. „Viac ako 80 % našich tržieb máme vďaka rozvozu a zvyšok formou take away. Fungovanie prevádzok sme prispôsobili aktuálnym podmienkam, zamerali sme sa na rozvoj donáškových služieb a výhodné ponuky zákazníkom,“ dopĺňa Jakub Pala.

Burger Kingu sa počas pandémie podarilo udržať všetky pracovné miesta a otvorením prevádzky na Laurinskej ulici tak ponúkne pracovnú príležitosť ďalším 25 – 30 zamestnancom.

O Burger King

Španielska spoločnosť AmRest Holdings SE je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou účasťou. Od roku 1993 prevádzkuje známe značky franchise reštaurácií: Burger King, Pizza Hut, Starbucks a KFC. Je tiež majiteľom konceptov La Tagiatella, Blue Frog a KABB. Portfólio spoločnosti v súčasnosti zahŕňa viac ako 2 337 reštaurácii v 25 krajinách sveta, v ktorých každý deň ponúka zákazníkom chutné a kvalitné jedlo s prvotriednym zákazníckym servisom. Na Slovensku prevádzkuje značky Burger King, Pizza Hut a Starbucks. Viac na https://www.amrest.eu/en.

NO COMMENTS

Exit mobile version