Ku Kiskovi ide aj Miroslav Kollár, v novej strane sa bude uchádzať o dôveru ľudí

BRATISLAVA 7. júna (WebNoviny.sk) – Do vznikajúcej strany úradujúceho prezidenta SR Andreja Kiska sa pridá primátor Hlohovca Miroslav Kollár.

Kollár chce meniť veci

Oznámil to na Facebooku s tým, že ku Kiskovi sa rozhodol pridať, lebo chce meniť veci a uchádzať sa o mandát od ľudí, aby im mohol slúžiť.

„Preto sa pridávam tam, kde tieto predpoklady vidím. Budem sa v novej strane Andreja Kisku uchádzať o dôveru ľudí,” vysvetlil svoje rozhodnutie.

Ku Kiskovi aj Šeliga a Ledecký

Kollár na sociálnej sieti dodáva, že už takmer tridsať rokov sa usiluje pomôcť tomu, aby sme žili v lepšej, slušnejšej, spravodlivejšej krajine, meste, obci, férovejšej pre ľudí.

„Posledné štyri roky, ktoré som prežil ako primátor Hlohovca, boli síce tými najrýchlejšími a najhektickejšími, ale zároveň najzmysluplnejšími rokmi môjho života. Nie je nič napĺňajúcejšie, než keď máte dôveru ľudí meniť veci k lepšiemu, dobrý plán a okolo seba šikovných ľudí, s ktorými to dokážete robiť v reálnom čase. Tento rok začínam druhú polovicu môjho života,” dodal.

Kiska začiatkom apríla oznámil, že zakladá novú politickú stranu. Vtedy povedal, že ďalšie informácie zverejní až po skončení mandátu prezidenta. Vo štvrtok svoj vstup do Kiskovej strany oznámili starosta Spišského Hrhova Vladimír Ledecký a bývalý hovorca iniciatívy Za slušné Slovensko Juraj Šeliga.

Viac k témam: Kiskova politická strana
Zdroj: Webnoviny.sk – Ku Kiskovi ide aj Miroslav Kollár, v novej strane sa bude uchádzať o dôveru ľudí © SITA Všetky práva vyhradené.