Kúpanie v obci Rudník sa skončilo tragédiou, dvaja ľudia skočili do vody a už sa nevynorili

0
Kúpanie v obci Rudník sa skončilo tragédiou, dvaja ľudia skočili do vody a už sa nevynorili

30.6.2024 (SITA.sk) – Kúpanie v Rudníku (okres Košice-okolie) sa skončilo tragédiou. Polícia prijala na tiesňovej linke 158 v sobotu 29. júna popoludní hlásenie, že dve osoby skočili do vody a už sa nevynorili.

„Ihneď boli na preverenie oznámenia vyslaní policajti OO PZ Jasov a na miesto privolané všetky záchranné zložky, ktoré po osobách začali okamžite pátrať,” informuje Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Košiciach.

Po dvoch osobách vo veku 14 a 21 rokov pátrali policajti aj so služobným psom, hasiči aj dobrovoľní hasiči. Prehľadávali štrkovisko i jeho okolie, a približne po štyroch hodinách obe osoby našli bez známok života.

„Obhliadajúci na mieste predbežne cudzie zavinenie vylúčil a bola nariadená pitva, ktorá určí presnú príčinu úmrtia. Vo veci už koná vyšetrovateľ PZ, ktorý začal trestné stíhanie pre prečina usmrtenia,” uviedla polícia s tým, že bližšie okolnosti sú predmetom ďalšieho vyšetrovania.

Viac k témam: Kúpanie, Tragédia, Utopenie
Zdroj: SITA.sk – Kúpanie v obci Rudník sa skončilo tragédiou, dvaja ľudia skočili do vody a už sa nevynorili © SITA Všetky práva vyhradené.

žiadne príspevky na zobrazenie