Letné výpredaje: Viete ako môžete urobiť váš nákup ešte výhodnejším?

Letné sezónne výpredaje ponúkajú jedinečnú príležitosť obohatiť svoj šatník o kvalitné kúsky za výhodnú cenu. Počuli ste už niekedy o cashback? Týmto spôsobom sa vám vráti časť eňazí, ktorú miniete za nákup. Napríklad pri nákupe cez medzinárodný Cashback World môžete získať peniaze späť aj pri nákupe tovaru v zľave.    

Mnohé obľúbené značky odevov a obuvi na Slovensku už rozbehli letné výpredaje. Je to výborná príležitosť nakúpiť letné doplnky za výhodnú cenu nielen pre seba, ale pre celú rodinu. Ak si nákupy dobre naplánujete, môžete nielen ušetriť, ale predídete aj tomu, aby ste nakúpili veci, ktoré sa síce cenovo oplatia, ale nebudete ich takmer vôbec nosiť. Ešte dôležitejšie je to u detí, ktoré rastú a mení sa im veľkosť odevov aj obuvi.

Plánovanie nákupov pre deti

Sezónne výpredaje sú vo všeobecnosti výbornou príležitosťou pre nákup detského oblečenia, obuvi a doplnkov. To platí aj pri letných výpredajoch, pri ktorých je možné nakúpiť širší sortiment všetkého potrebného a zároveň ušetriť. Tričká, sukne, ponožky, šaty alebo nohavice sú základom každého detského šatníka, k tomu topánky, tenisky, či sandále.

Pri kúpe detských doplnkov si však treba premyslieť, kedy ich majú začať nosiť. Je rozdiel, ak to má byť ešte po zvyšok tohto leta alebo až od začiatku toho budúceho a podľa toho vyberať veľkosti. Naše ratolesti rastú ako z vody a to, čo im sadne tohto roku už budúce leto stačiť nebude. Myslite aj na to, či vaše dieťa nenastúpi do škôlky alebo školy. V takom prípade sa treba zamyslieť nad širším sortimentom v detskom šatníku, aby bolo ho bolo dosť na každodenné striedanie.

Širší sortiment sa oplatí

Letné výpredaje sú ideálne na nákup nielen toho, čo potrebujete, ale aj vecí pre radosť. Má to nielen pozitívny emocionálny efekt, ale aj praktický význam. Ak máte v šatníku širší sortiment odevov či obuvi, dlhšie vydrží, lebo máte viac vecí na striedanie, a teda neničia sa tak rýchlo.  Preto sa pri plánovanom nákupe v letnom výpredaji nezamerajte iba na kúpu praktických vecí, vhodných napríklad do práce.

Naopak, je to príležitosť na rozmanitosť, teda kúpu doplnkov či obuvi určenú na nosenie na voľný čas, podľa nálady. Na to je letný výpredaj priam ideálnou príležitosťou, pretože zľavy sú naozaj v mnohých prípadoch vysoké.

Kombinujte zľavy s výhodami cashbacku

Ak budete zákazníkom niektorého portálu, ktorý ponúka cashback, môžete skombinovať nákupy v letnom výpredaji s vrátením peňazí. Medzi zmluvnými predajcami sú častokrát aj mnohé známe značky na trhu s odevmi aj obuvou pôsobiace na Slovensku. Výber sortimentu v rámci letného výpredaja je v nich naozaj široký, takže zákazník si má z čoho v ich predajniach vybrať.

Na online nákup môžete využiť napr. cashbackworld.com. Slovenský zákazník tu nie je nijako geograficky obmedzený, pretože môže využiť letné výpredaje u ktoréhokoľvek zo 130 000 zmluvných predajcov kdekoľvek v 47 krajinách sveta. A nemusí sa pritom obmedziť iba na letný výpredaj, ale môže využiť množstvo ďalších výhodných aktuálnych ponúk a získať cashback, a zbierať pritom body (Shopping Points) za každý nákup. Ak si chcete tovar vyskúšať, majú dokonca aj kamenné predajne.

Prečítajte si o výhodách a úskaliach online nakupovania

O Cashback World:

Medzinárodné nákupné spoločenstvo Cashback World ponúka atraktívne nákupné výhody (Cashback a Shopping Points) zákazníkom, ktorí chcú ušetriť pri svojich nákupoch v kamenných obchodoch použitím Cashback karty alebo online.

Zdroj: Webnoviny.sk – Letné výpredaje: Viete ako môžete urobiť váš nákup ešte výhodnejším? © SITA Všetky práva vyhradené. Krátené redakciou akcnezeny.sk