Linhart je zásadne proti Mičovskému, s vyslovením dôvery Hegerovej vláde bude mať vážny problém

26.4.2021 (Webnoviny.sk) – Poslanec Národnej rady SR (NR SR) Patrick Linhart (Sme rodina) bude mať problém s vyslovením dôvery novej vláde. Uviedol to vo svojom stanovisku s tým, že problémom je minister pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR Ján Mičovský (OĽaNO).

„S mojou podporou Programového vyhlásenia vlády (PVV) a s vyslovením dôvery novej vláde budem mať problém, pokiaľ v PVV nebude zakomponovaná ochrana spotrebiteľa, ktorú má zabezpečovať Potravinový semafor a pokiaľ aj naďalej bude rezort likvidovať neschopný minister Mičovský, ktorý ho odovzdal do rúk lobistom a mafii,” vysvetlil koaličný poslanec.

Predseda vlády Eduard Heger (OĽaNO) počas víkendu v diskusnej relácii televízie TA3 V politike povedal, že PVV bude predložené na rokovaní vlády v stredu 28. apríla. Následne plánuje kabinet predložiť dokument NR SR na schôdzi, ktorá sa uskutoční v piatok 30. apríla.

Viac k témam: vyslovenie dôvery
Zdroj: Webnoviny.sk – Linhart je zásadne proti Mičovskému, s vyslovením dôvery Hegerovej vláde bude mať vážny problém © SITA Všetky práva vyhradené.