Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Slovensko Správy

Lipšic nebude ministrom vnútra, o svojom rozhodnutí už informoval aj Matoviča

Zdieľať

2.3.2020 (Webnoviny.sk) – Niekdajší šéf rezortu spravodlivosti či vnútra Daniel Lipšic nebude súčasťou novej vlády. Advokát túto informáciu potvrdil na svojom účte na sociálnej sieti. Lipšic o svojom rozhodnutí informoval predsedu hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igora Matoviča.

Meno právneho zástupcu rodičov Jána Kuciaka sa skloňovalo v súvislosti s pozíciou ministra vnútra v budúcom vládnom kabinete.

„Nebudem ministrom vnútra. Od nedele sa v médiách skloňuje moje meno v súvislosti s návratom na post ministra vnútra, ktorý som zastával vo vláde Ivety Radičovej. Cením si záujem verejnosti, aj slová Igora Matoviča na dnešnom brífingu po stretnutí s prezidentkou republiky. Rozhodol som sa však, že v súčasnosti nebudem reflektovať na žiadnu ponuku stať sa členom nastupujúcej vlády. Svoje rozhodnutie som oznámil aj budúcemu premiérovi,“ napísal Lipšic na sociálnej sieti.

Viac k témam: Parlamentné voľby do NRSR na Slovensku 2020
Zdroj: Webnoviny.sk – Lipšic nebude ministrom vnútra, o svojom rozhodnutí už informoval aj Matoviča © SITA Všetky práva vyhradené.

Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár

X