NAČÍTAVAM

Type to search

MEDIAKIT AKČNÉ ŽENY

Akčné ženy tím

Sme prvý online magazín pre podnikateľky a všetky akčné ženy s denne čerstvým obsahom

100 000+ čitateľov mesačne

Komunita, ktorá sa pravidelne stretáva a rozširuje.

Inkubátor, ktorý koncentruje začínajúce, malé a stredné podnikateľky, manažérky, expertky z rôznych profesijnych oblastí.

Mám akčný plán

Možnosti natívnej reklamy pre firmy v magazínoch a na sociálnych sieťach akčných žien:

www.akcnezeny.sk, www.akcnemamy.sk, www.akcnizeny.com www.svetzeny.sk 

stastne a veselé ženy
šťastné a veselé ženy. komunita akčné ženy
šťastné a veselé ženy , akčné ženy, vianočné fotky

Nie sme žiadna masovka a už vôbec nie bulvár. Čítajú nás aktívne ženy, ktoré sa chcú vzdelávať, inšpirovať a osobnostne rásť. Často majú vlastné podnikanie alebo prácu, v ktorej chcú kariérne napredovať.

Číta nás viac ako 100 000 RU mesačne. Máme aktívne Facebooky, Instagramy aj Linkedln :-) Sme všade tam, kde sú naše akčné ženy!

Čo môžu firmy a značky vďaka spolupráci získať?

  • Zvýšime povedomie o vašej značke medzi aktívnymi ženami natívnou formou.
  • Priblížime vás čitateľom cez vašich zamestnancov alebo ambasádorov.
  • Spojíme aktívne podnikavé ženy s vašou značkou vrátane “influencing-u”.
  • Komunikujeme dlhodobo, natívne a konzistentne.
  • Sme médium, ktoré vytvára najviac vlastných a pravidelných eventov počas celého roka a dokáže ich vždy efektívne napojiť na online komunikáciu klienta.
interbeauty
akčné ženy v žiline

Natívna reklama je vnímaná ako nenútená. Ako z nej profitovať?

Navrhneme vám komplexný plán offline a online aktivít. Zmysluplne prepojíme aktuálnu komunikačnú stratégiu vašej značky s našimi aktivitami. Natívna reklama má výhodu, pretože človek si často ani neuvedomí, že ide o reklamu. Má o 100 % väčšiu sledovanosť a aj dôveru u čitateľa, najmä keď je článok spracovaný atraktívne.

Predpokladá sa, že:
• do 3 rokov bude tvoriť formát natívnej reklamy formou obsahu viac ako 60%
• natívny obsah bude do roku 2020 tvoriť viac ako 50 % displejovej reklamy na internete.

Zdroje:
http://www.campaignlive.co.uk/article/uk-content-marketing-spend-predicted-double-2020/1393581); http://www.endersanalysis.com/content/publication/native-advertising-europe-2020; https://www.ipglab.com/2013/06/18/ipg-lab-sharethrough-exploring-the-effectiveness-of-native-ads/

Dosah na sociálnych sieťach FB, INSTAGRAM, LINKEDIN

mesačne 150 000+ čitateľov

Vieme vám ponúknuť silnú základňu “akčných žien”a “akčných mám. Ženy, ktoré rozbiehajú vlastný biznis alebo dlhodobo podnikajú a sú úspešné v oblasti, ktorej pôsobia. Rovnako manažérky vo veľkých firmách. Zameriame na natívne využitie online priestoru v podobe článkov, rozhovorov, testovaní, sútaží, či online bannerov.

Ďalšiu časť online tvoria sociálne siete: Facebook (dosah viac ako 150 000 / mes.), Instagram a Linkedln. Vieme ich využiť ako samostatný priestor na publikovanie unikátneho obsahu. Prirodzene o našich aktivitách vychádzajú články aj v iných mediách. V offline prostredí organizujeme rôzne eventy, kde vieme prirodzene zaradiť konkrétnu značku priamo na akcii, v komunikácii pred, počas a po evente vďaka online. Príp. tiež vytvoriť pre vás podujatie na mieru. (Je tu príležitosť aj na organické šírenie ďalšími médiami).

Partner rubriky

Môžete sa stať celoročným partnerom niektorej z rubrík alebo vám vytvoríme vlastnú. Okrem Vášho loga a sponzorského odkazu v každom článku z tejto rubriky uvedieme poďakovanie za partnerstvo a preklik na váš web.

Testovanie

<a href="https://akcnezeny.sk/testovanie/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">Prečítajte si viac. testovaní priamo tu.</a> Ženy – expertky, ktoré vo svojej práci/ biznise testujú váš produkt/ službu, ktorá im ako podnikateľkám/ aktívnym ženám, uľahčuje život/ spríjemňuje prostredie… Obsahy sú často šírené dvojnásobne aj vďaka ich sociálnym sieťam.

Natívne články

Natívne spracovanie obsahu vašej značky konkrétnou expertkou vo vašom odbore (výber z viac ako 200 žien). Naše ambasádorky sú ženy, ktoré sú zároveň odborníčky na konkrétne témy.

Súťaž

V článku najprv odkomunikujeme vašu službu/ produkt a následne vytvoríme sponzorovanú súťaž na našom Facebooku. Komunikácia opäť prebehne aj v článku na webe v sekcii “súťaž”.

Bannerová reklama

Rôzne formáty bannerov s preklikom na vašu stránku umiestnime na titulnú web stránku a rovnako podstránky. Výbornou kombináciou je natívny článok doplnený bannerom. Obľúbené rozmery: 800 x 160 px, 600 x 250 px.

Video&Foto Content

Tvorba video/foto obsahu (kombinácia jednoduchej video dokrútky a sprievodného článku). Máme štáb ľudí, ktorí sú profesionáli vo svojej činnosti. Tvorba stratégie a samotná realizácia bude zabezpečená odborne a na úrovni.

Linkbuilding

Postaráme sa o váš linkbuilding, ktorý napomáha vylepšeniu vašich pozícií v organickom vyhľadávaní. Zariadime linkovanie na váš web. Môžete si vybrať balík 5, alebo 10 linkovaní.

Prepojenie offline&online

Organizujeme eventy a networking, kde je rovnako veľký priestor na propagáciu vašich produktov a činnosti. Najefektívnejšia reklama je prirodzená a neviditeľná. Z offline potom presúvame obsah opäť online a šírime ho medzi účastnikmi v rôznych formách (direct email, články, rozhovory, newsletter, sociálne siete a online komunity), takže eventom propagácia nekončí.

Akčné ženy odporúčajú

Cez tento formát na hlavnej stránke, ktorý je zvýraznený, možno odkázať rezko čitateľov na váš e-shop, či iný online obsah. Priestor máte na 4 linky aj s komentárom a možnosťou publikovať vaše foto/ logo.

Akčné tipy

Možnosť vyskladať tematicky “akčné tipy” ako vaše produkty/ službu alebo natívne pridať akčný tip v rámci iných v jednej téme. Vždy doplnené s vašim obrázkom a prelinkom. Podporené na sociálnych sieťach.

PR článok

Spracujeme pútavo váš PR obsah v našom koncepte a spropagujeme ho i na sociálnych sieťach. Článok možno dodať hotový alebo vám ho spracujeme na základe podkladov.

Špeciálne formáty

Potrebujete iný spôsob propagácie? Stretneme sa a spolu na základe brainstormingu vyvinieme spôsob, ktorý bude pre vašu značku a pre našich čitateľov pútavý a zaujímavý.

X