Začnite písať ak chcete vyhľadať článok

Slovensko Správy

Ministerstvo vnútra obstaráva nové autá za takmer sedem miliónov eur, chce zabezpečiť aj dodávky

Zdieľať

5.1.2022 (Webnoviny.sk) – Ministerstvo vnútra SR vyhlásilo verejné obstarávanie na zabezpečenie viacúčelových automobilov a dodávok v celkovej odhadovanej hodnote 6 760 973 eur bez DPH. Vyplýva to z oznámenia na internetovej stránke úradu pre verejné obstarávanie.

Konkrétne má rezort v úmysle zabezpečiť 10 viacúčelových automobilov s pohonom 4×4 pre potreby Úrad pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií MV SR, ďalších 40 viacúčelových automobilov s pohonom 4×4 pre potreby iných útvarov rezortu vnútra a tiež 35 dodávok s pohonom 4×4.

Ministerstvo chce tiež zabezpečiť 30 viacúčelových automobilov s klasickým pohonom, takisto 10 takzvaných veľkých dodávok a 20 malých dodávok s klasickým pohonom. „Predmetom zákazky je aj príslušenstvo k uvedeným vozidlám, napríklad prípravy na montáž rádiostanice, svetelné a zvukové výstražné zariadenie pre skrytú montáž s určením pre Políciu SR,” uviedlo ministerstvo.

Záujemcovia o dodanie požadovaných vozidiel môžu svoje ponuky rezortu predkladať do 25. januára. Kritériom vyhodnocovania ponúk má byť najvýhodnejšia cena.

Viac k témam: Verejné obstarávanie
Zdroj: Webnoviny.sk – Ministerstvo vnútra obstaráva nové autá za takmer sedem miliónov eur, chce zabezpečiť aj dodávky © SITA Všetky práva vyhradené.

Martina Beňová

Snažím sa robiť veci robiť naplno. Najmä tie, ktoré sú mojou srdcovkou :) Akčným ženám by som chcela odovzdať kus svojho entuziazmu a radosti zo života.

  • 1

Zanechaj nám svoj komentár