Mladík zamykal svoju tehotnú družku a vyhrážal sa jej zabitím, hrozí mu 10 rokov za mrežami

10.3.2021 (Webnoviny.sk) – Policajný vyšetrovateľ v Novom Meste nad Váhom obvinil 23-ročného Čecha žijúceho na Slovensku zo zločinov vydierania, obmedzovania osobnej slobody a prečinov nebezpečného prenasledovania a nebezpečného vyhrážania. Ako informovala trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti, obvinený muž sa fyzickou likvidáciou vyhrážal svojej 28-ročnej družke a jej deťom.

Podľa polície obvinený muž svoju družku zamykal v jednej z miestností rodinného domu s tým, že ju nikam nepustí. Fyzicky ju napádal a vyhrážal sa jej zabitím. Poškodenú ženu neustále kontroloval a vulgárne jej nadával. „Všetky tieto skutky u ženy vzbudili vážnu obavu o svoj život a zdravie a mala strach aj o život a bezpečie svojej rodiny,“ uviedla polícia.

Vyšetrovateľ spracoval návrh na väzobné stíhanie obvineného. „Nakoľko muž spáchal uvedené skutky na tehotnej žene ako chránenej osobe hrozí obvinenému mladíkovi v prípade dokázania viny trest odňatia slobody na štyri roky až desať rokov,“ dodala polícia.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k témam: útok, vyhrážanie, vyhrážanie zabitím
Zdroj: Webnoviny.sk – Mladík zamykal svoju tehotnú družku a vyhrážal sa jej zabitím, hrozí mu 10 rokov za mrežami © SITA Všetky práva vyhradené.