Home Správy Slovensko Motocyklista jazdil v protismere, polícia mu pri kontrole zhabala pervitín

Motocyklista jazdil v protismere, polícia mu pri kontrole zhabala pervitín

8.10.2021 (Webnoviny.sk) – Motocyklista v Bratislave jazdil v protismere a pod vplyvom drog. Ako informuje bratislavská krajská polícia na sociálnej sieti, policajti bratislavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ) počas hliadkovania v utorok 5. októbra krátko pred polnocou, spozorovali na Slovnaftskej ulici skúter, ktorý sa k nim rútil zvýšenou rýchlosťou a na najbližšej zákrute prešiel do protismeru.

Hliadka PMJ vodiča zastavila a podrobila kontrole, dychová skúška na alkohol sa skončila s negatívnym výsledkom. „Pri následnom služobnom zákroku u muža našli policajti dve igelitové vrecká s obsahom neznámej bielej kryštalickej látky, pričom motocyklista priznal, že ide o pervitín,“ uviedla polícia.

Muž sa odmietol podrobiť dobrovoľnej kontrole na zistenie prítomnosti návykovej látky v tele. Policajti muža zadržali a eskortovali na oddelenie. Prípad objasňujú policajti druhého bratislavského okresu.

Viac k témam: Drogy, jazda pod vplyvom drog
Zdroj: Webnoviny.sk – Motocyklista jazdil v protismere, polícia mu pri kontrole zhabala pervitín © SITA Všetky práva vyhradené.

NO COMMENTS

Exit mobile version